آیا طرح کاهش سن کشتار باعث چالش قیمت جوجه شده است یا عواملی دیگر در آن دخیل هستند ؟
بله
خیر
عواملی دیگر دخیل هستد
اخبار و تازه ها


روز جهانی تخم مرغ در مدارس اصفهان و کرمانشاه
همزمان با 17 مهر روز جهانی تخم مرغ، دانش آموزان دبستان شهیده زهرا توکلی شهر جدید بهارستان با شعار هر «انسان سالم یک تخم مرغ در روز » این روز را جشن گرفتند.
پرورش مرغ محلی در بندرعباس
پرورش مرغ محلی از تخم مرغ تا تولید وفروش در بندرعباس موجب رونق وکسب وکار یک خانواده شده است.
داستان تخم مرغ ها
تخم مرغ از محصولات مهمی است که این روزها با نوسانات قیمت و موانع موجود برای صادرات مورد توجه بیشتری قرار گرفته. برای هر ایرانی مصرف سرانه تخم مرغ ۱۱ کیلوگرم عنوان می شود بنابراین نیاز ما به این محصول ...
آن چه با مصرف تخم مرغ در بدن رخ می‌دهد
مصرف تخم مرغ یکی از ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌ها برای دریافت پروتئین مورد نیاز بدن محسوب می‌شود. هر تخم مرغ حدود ۸۵ کالری و ۷ گرم پروتئین دارد و افزون بر تامین پروتئین روزانه می‌تواند به بهبود سلامت ...
۲هزار میلیارد تومان؛ خسارت وارده به صنعت مرغ تخم گذار
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران با بیان اینکه هم اکنون ۱۵ استان درگیر آنفلوانزای فوق حاد پرندگان است، گفت: خسارت وارد شده به صنعت مرغ تخم گذار بیش از ۲۰۰۰ ملیارد تومان است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ ۰۸:۵۷
برای تامین تخم مرغ مورد نیاز هرمزگان هیچگونه محدودیتی نداریم
بندرعباس - مدیر توسعه بازرگانی جهادکشاورزی هرمزگان گفت: برای تامین تخم مرغ مورد نیاز هرمزگان هیچگونه محدودیتی نداریم و در صورت نیاز، اقدامات لازم برای خرید از استان های معین صورت می پذیرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ ۰۸:۵۷
بخشی از تسهیلات تولید اردبیل در محل خود صرف نشده است
اردبیل- دادستان عمومی و انقلاب اردبیل با انتقاد از انحراف در پرداخت تسهیلات بانکی، گفت: بخشی از پرداختی ها به جای تولید در محل دیگری صرف شده است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ ۰۸:۵۷
ورود و خروج بی‌ضابطه فرآورده‌های طیور به آذربایجان غربی ممنوع شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: به هیچ نباید فرآورده های طیور مثل مرغ و تخم مرغ، بدون مجوز و بدون داشتن گواهی بهداشت، به استان وارد و یا از استان خارج شود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ ۰۸:۵۷
خلأ واکنش سریع دولت در بازار
طی یک ماه اخیر، قیمت تخم مرغ افزایش قابل توجهی یافت و براساس گزارش بانک مرکزی، قیمت این محصول در تهران به بیش از ۱۸ هزار تومان در هر کیلو هم رسید.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ ۰۸:۵۷