آیا طرح کاهش سن کشتار باعث چالش قیمت جوجه شده است یا عواملی دیگر در آن دخیل هستند ؟
بله
خیر
عواملی دیگر دخیل هستد
اخبار و تازه ها


ریشه زرشک وحشی اثر دارویی روی تب مالت دارد
اصفهان - یک پژوهشگر و محقق در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در یک پژوهش و بررسی علمی مشخص شد که ریشه زرشک وحشی اثر دارویی روی تب مالت یا بروسلوز دارد.
روز جهانی تخم مرغ در مدارس اصفهان و کرمانشاه
همزمان با 17 مهر روز جهانی تخم مرغ، دانش آموزان دبستان شهیده زهرا توکلی شهر جدید بهارستان با شعار هر «انسان سالم یک تخم مرغ در روز » این روز را جشن گرفتند.
پرورش مرغ محلی در بندرعباس
پرورش مرغ محلی از تخم مرغ تا تولید وفروش در بندرعباس موجب رونق وکسب وکار یک خانواده شده است.
داستان تخم مرغ ها
تخم مرغ از محصولات مهمی است که این روزها با نوسانات قیمت و موانع موجود برای صادرات مورد توجه بیشتری قرار گرفته. برای هر ایرانی مصرف سرانه تخم مرغ ۱۱ کیلوگرم عنوان می شود بنابراین نیاز ما به این محصول ...
۸۱هزار بازرسی ازمراکز تولید وتوزیع فرآورده های دام وطیور انجام شد
اراک- مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: سال گذشته ۸۱هزار و ۲۰۵مورد بازرسی بهداشتی از مراکز تولید، نگهداری، توزیع و عرضه فرآورده های خام دام و طیور و رستوران ها در استان مرکزی انجام شده است.
۱۳۹۷/۰۱/۲۴ ۱۹:۲۳
اختصاص ۴۵۰ میلیارد تومان برای تولید گوشت قرمز
زنجان-رئیس سازمان امور عشایری کشور گفت: طی سه سال گذشته ۴۵۰ میلیارد تومان از محل صندوق ذخیره ارزی برای تولید گوشت قرمز اختصاص یافته است.
۱۳۹۷/۰۱/۲۴ ۱۹:۲۳
دلایل افزایش قیمت گوشت گوسفندی به ۴۸هزارتومان
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با اشاره به افزایش قیمت این نوع گوشت به ۴۸ هزار تومان، گفت: اگر جلوی خروج دام از کشور گرفته نشود احتمال افزایش قیمت مجدد در هفته آینده وجود دارد.
۱۳۹۷/۰۱/۲۴ ۱۹:۱۹
عشایر سالانه ۲۰۰ هزار تن گوشت و ۳۵۰ هزار تن لبنیات تولید می کنند
قزوین- رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: عشایر کشور با داشتن ۲۳ میلیون واحد دامی سالانه ۲۰۰ هزار تن گوشت قرمز و ۳۵۰ هزار تن انواع فرآورده های لبنی تولید می کنند.
۱۳۹۷/۰۱/۲۴ ۱۹:۱۸
برخورد جدی دامپزشکی خراسان جنوبی با مداخلات درمانی غیرمجاز
بیرجند- مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی از برخورد با متخلفان و معرفی به مراجع قضایی ذیصلاح افرادی که به صورت غیرمجاز و بدون مجوزهای لازم اقدام به ویزیت و درمان می کنند خبر داد.
۱۳۹۷/۰۱/۲۲ ۱۹:۱۶