آیا طرح کاهش سن کشتار باعث چالش قیمت جوجه شده است یا عواملی دیگر در آن دخیل هستند ؟
بله
خیر
عواملی دیگر دخیل هستد
اخبار و تازه ها


ریشه زرشک وحشی اثر دارویی روی تب مالت دارد
اصفهان - یک پژوهشگر و محقق در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در یک پژوهش و بررسی علمی مشخص شد که ریشه زرشک وحشی اثر دارویی روی تب مالت یا بروسلوز دارد.
روز جهانی تخم مرغ در مدارس اصفهان و کرمانشاه
همزمان با 17 مهر روز جهانی تخم مرغ، دانش آموزان دبستان شهیده زهرا توکلی شهر جدید بهارستان با شعار هر «انسان سالم یک تخم مرغ در روز » این روز را جشن گرفتند.
پرورش مرغ محلی در بندرعباس
پرورش مرغ محلی از تخم مرغ تا تولید وفروش در بندرعباس موجب رونق وکسب وکار یک خانواده شده است.
داستان تخم مرغ ها
تخم مرغ از محصولات مهمی است که این روزها با نوسانات قیمت و موانع موجود برای صادرات مورد توجه بیشتری قرار گرفته. برای هر ایرانی مصرف سرانه تخم مرغ ۱۱ کیلوگرم عنوان می شود بنابراین نیاز ما به این محصول ...
توزیع گوشت قرمز به منظور تنظیم بازار در مشهد
مشهد- مدیر کل اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده و به منظور تنظیم بازار،گوشت قرمز وارداتی در مشهد توزیع خواهد شد.
۱۳۹۷/۰۴/۰۲ ۱۰:۵۲
پیگیر انتخاب کرمانشاه به عنوان میز صادرات دام زنده کشور هستیم
کرمانشاه -مدیرکل جهادکشاورزی استان کرمانشاه گفت: پیگیر اخذ مجوز صادرات دام سبک زنده و انتخاب استان کرمانشاه بعنوان میز صادرات دام زنده کشور هم هستیم.
۱۳۹۷/۰۴/۰۲ ۱۰:۵۱
۵۵۰ هزار متر مربع اماکن دامی در کرمان سم پاشی شد
کرمان - مدیر کل دامپزشکی استان کرمان از سم پاشی ۵۵۰ هزار متر مربع اماکن دامی در کرمان به منظور پیشگیری از شیوع تب کریمه کنگو خبر داد.
۱۳۹۷/۰۴/۰۲ ۱۰:۴۹
استان قزوین ۵ درصد محصولات باغی و زراعی کشور را تولید می کند
قزوین- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: قزوین با تولید ۴ میلیون تن محصولات کشاورزی حدود ۵ درصد نیاز زراعی و باغی کشور را تامین می کند.
۱۳۹۷/۰۴/۰۲ ۱۰:۴۸
پیشگیری از بیماری ها در بخش دام و طیور اولویت باشد
قزوین- رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: برای کاهش هزینه های کشور باید سازمان دامپزشکی موضوع پیشگیری از بیماری های دام و طیور را در اولویت درمان قرار دهد.
۱۳۹۷/۰۴/۰۲ ۱۰:۴۷