آیا طرح کاهش سن کشتار باعث چالش قیمت جوجه شده است یا عواملی دیگر در آن دخیل هستند ؟
بله
خیر
عواملی دیگر دخیل هستد
اخبار و تازه ها


روز جهانی تخم مرغ در مدارس اصفهان و کرمانشاه
همزمان با 17 مهر روز جهانی تخم مرغ، دانش آموزان دبستان شهیده زهرا توکلی شهر جدید بهارستان با شعار هر «انسان سالم یک تخم مرغ در روز » این روز را جشن گرفتند.
پرورش مرغ محلی در بندرعباس
پرورش مرغ محلی از تخم مرغ تا تولید وفروش در بندرعباس موجب رونق وکسب وکار یک خانواده شده است.
داستان تخم مرغ ها
تخم مرغ از محصولات مهمی است که این روزها با نوسانات قیمت و موانع موجود برای صادرات مورد توجه بیشتری قرار گرفته. برای هر ایرانی مصرف سرانه تخم مرغ ۱۱ کیلوگرم عنوان می شود بنابراین نیاز ما به این محصول ...
آن چه با مصرف تخم مرغ در بدن رخ می‌دهد
مصرف تخم مرغ یکی از ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌ها برای دریافت پروتئین مورد نیاز بدن محسوب می‌شود. هر تخم مرغ حدود ۸۵ کالری و ۷ گرم پروتئین دارد و افزون بر تامین پروتئین روزانه می‌تواند به بهبود سلامت ...
یک تن گوشت قرمز فاقد هویت در قزوین کشف شد
قزوین- رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین گفت: در سردخانه یکی از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی، یک هزارو ۲۱۸ کیلو گرم گوشت قرمز فاقد هویت کشف و ضبط شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۱:۵۵
توزیع بیش از ۵۶۳ هزار کیلوگرم گوشت مرغ منجمد در آذربایجان غربی
ارومیه- مدیرتوسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از توزیع بیش از ۵۶۳ هزار و ۳۵۵ کیلوگرم گوشت مرغ منجمد در استان در نه ماهه سال جاری خبرداد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۱:۵۵
شکار پرندگان در آذربایجان غربی ممنوع شد
ارومیه – مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: در راستای مقابله و پیشگیری از بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در سطح استان همانند کشور شکار ممنوع اعلام شده است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۱:۵۵
آنفلونزای فوق حاد پرندگان در انسان مشاهده نشده است
ارومیه – مدیرکل دامپزشکی آذربایجان غربی گفت: تاکنون در استان هیچ موردی از وجود آنفلونزای فوق حاد پرندگان در انسان مشاهده و گزارش نشده است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۱:۵۴
نظارت بر بازار همدان تشدید شود/کنترل قیمت ها مناسب است
همدان - استاندار همدان با تاکید بر اینکه باید نظارت بر بازار همدان تشدید شود، گفت: درحال حاضر وضعیت نظارت در بازار استان همدان خوب و کنترل قیمت ها مناسب است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۱:۵۴