آیا طرح کاهش سن کشتار باعث چالش قیمت جوجه شده است یا عواملی دیگر در آن دخیل هستند ؟
بله
خیر
عواملی دیگر دخیل هستد
اخبار و تازه ها


ریشه زرشک وحشی اثر دارویی روی تب مالت دارد
اصفهان - یک پژوهشگر و محقق در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در یک پژوهش و بررسی علمی مشخص شد که ریشه زرشک وحشی اثر دارویی روی تب مالت یا بروسلوز دارد.
روز جهانی تخم مرغ در مدارس اصفهان و کرمانشاه
همزمان با 17 مهر روز جهانی تخم مرغ، دانش آموزان دبستان شهیده زهرا توکلی شهر جدید بهارستان با شعار هر «انسان سالم یک تخم مرغ در روز » این روز را جشن گرفتند.
پرورش مرغ محلی در بندرعباس
پرورش مرغ محلی از تخم مرغ تا تولید وفروش در بندرعباس موجب رونق وکسب وکار یک خانواده شده است.
داستان تخم مرغ ها
تخم مرغ از محصولات مهمی است که این روزها با نوسانات قیمت و موانع موجود برای صادرات مورد توجه بیشتری قرار گرفته. برای هر ایرانی مصرف سرانه تخم مرغ ۱۱ کیلوگرم عنوان می شود بنابراین نیاز ما به این محصول ...
افزایش نرخ مرغ در بازار/قیمت به ۸۶۰۰ تومان رسید
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از افزایش ۱۵۰ تومانی قیمت مرغ نسبت به روز چهارشنبه در بازار خبر داد و گفت: قیمت این کالا به ۸۶۰۰ تومان رسیده است.
۱۳۹۷/۰۲/۰۲ ۱۰:۱۶
ابداع روش تشخیص سریع آلودگی تخم‌مرغ به باکتری سالمونلا
محققان واحد علوم و تحقیقات موفق به تفکیک و تشخیص باکتری های سالمونلا انتریتیدیس و سالمونالا تیفی موریوم در نمونه های تخم مرغ آلوده شده به این باکتری ها شدند.
۱۳۹۷/۰۲/۰۲ ۱۰:۱۵
واردات ۳۹۰ میلیون دلار گوشت قرمز در ۸ماهه۹۶/با عضویت درupovمخالفم
وزیر اسبق کشاورزی با بیان اینکه در هشت ماه سال گذشته ۳۹۰ میلیون دلار گوشت قرمز وارد کشور شد، گفت: ایران از بزرگترین واردکنندگان گوشت است در حالی که رتبه چهارم جمعیت دام سبک دنیا را دارد.
۱۳۹۷/۰۲/۰۲ ۱۰:۱۳
فراخوانی۲۰۰ میلیون تخم‌مرغ در آمریکا به علت ریسک سالمونلا
بیش از ۲۰۰ میلیون تخم‌مرغ که در مغازه‌ها و فروشگاه‌های خرده‌فروشی ۹ ایالت آمریکا توزیع شده بودند، به علت آلودگی باکتریایی فراخوانی شدند.
۱۳۹۷/۰۲/۰۲ ۱۰:۱۳
رضوابط دست و پاگیر هزینه تولید در قم را بالا می‌برد
قم - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: مشکلاتی نظیر ضوابط دست و پاگیر در زمینه تولید در استان قم وجود دارد که باعث می‌شود تولید هزینه‌بر شود.
۱۳۹۷/۰۲/۰۲ ۱۰:۱۲