آیا طرح کاهش سن کشتار باعث چالش قیمت جوجه شده است یا عواملی دیگر در آن دخیل هستند ؟
بله
خیر
عواملی دیگر دخیل هستد
اخبار و تازه ها






ریشه زرشک وحشی اثر دارویی روی تب مالت دارد
اصفهان - یک پژوهشگر و محقق در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در یک پژوهش و بررسی علمی مشخص شد که ریشه زرشک وحشی اثر دارویی روی تب مالت یا بروسلوز دارد.
روز جهانی تخم مرغ در مدارس اصفهان و کرمانشاه
همزمان با 17 مهر روز جهانی تخم مرغ، دانش آموزان دبستان شهیده زهرا توکلی شهر جدید بهارستان با شعار هر «انسان سالم یک تخم مرغ در روز » این روز را جشن گرفتند.
پرورش مرغ محلی در بندرعباس
پرورش مرغ محلی از تخم مرغ تا تولید وفروش در بندرعباس موجب رونق وکسب وکار یک خانواده شده است.
داستان تخم مرغ ها
تخم مرغ از محصولات مهمی است که این روزها با نوسانات قیمت و موانع موجود برای صادرات مورد توجه بیشتری قرار گرفته. برای هر ایرانی مصرف سرانه تخم مرغ ۱۱ کیلوگرم عنوان می شود بنابراین نیاز ما به این محصول ...
صادرات ۵.۱ میلیارد دلاری محصولات کشاورزی
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی گفت: بیش از ۵.۳ میلیون تن محصولات کشاورزی به ارزش حدود ۵.۱ میلیارد دلار از ابتدا تا بهمن ماه سال ۹۶ از کشور صادر شده است.
۱۳۹۷/۰۱/۲۰ ۱۹:۳۴
کشف ۳ تن فرآورده خام دامی فاسد در طرح نوروزی دامپزشکی در ملارد
ملارد- رییس دامپزشکی ملارد از اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی نوروزی در این شهرستان خبر داد و گفت: در این طرح ۳ تن فرآورده خام دامی فاسد کشف و معدوم شد.
۱۳۹۷/۰۱/۲۰ ۱۹:۳۳
فعالیت مراکز پیشگیری و درمان بیماری «هاری» در سیستان و بلوچستان
زاهدان - رئیس اداره بیماری‌های مشترک انسان و دام وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر در هر یک از شهرستان های سیستان و بلوچستان حداقل یک مرکز پیشگیری و درمان بیماری «هاری» فعال است.
۱۳۹۷/۰۱/۲۰ ۱۹:۳۲
آغاز انجام تست سل و بروسلوز در گاوداری‌های صنعتی شهرستان بهار
بهار - رئیس دامپزشکی شهرستان بهار گفت: انجام تست سل و بروسلوز در گاوداری‌های صنعتی شهرستان بهار از ابتدای نیمه دوم فروردین ماه سال جاری آغاز شده است.
۱۳۹۷/۰۱/۱۹ ۱۹:۴۱
کاهش کانون بیماری‌های مهم دامی در کشور/لزوم ایجاد پلیس قرنطینه
رئیس سازمان دامپزشکی با بیان اینکه تعداد کانون‌های بیماری‌های استراتژیک در سال گذشته در کشور روند نزولی داشته است،خواستار ایجاد یگان حفاظتی یا پلیس قرنطینه شد.
۱۳۹۷/۰۱/۱۹ ۱۹:۳۹