Share/Save/Bookmark
 
دوشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۶
کد مطلب : 12584
 

رئیس سازمان دامپزشکی کشور:
پنهان کاری درسازمان دامپزشکی نداریم
زنجان-رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: در سازمان دامپزشکی پنهان‌کاری نداریم و متخلفان در صنعت دام، طیور و زنبورستان ‌های کشور را از هر بخش و گروهی که باشند، به مردم معرفی می کنیم.
مرجع : خبرگزاری مهر
 
پنهان کاری درسازمان دامپزشکی نداریم
علیرضا رفیعی‌پور ظهر یکشنبه در نشست صمیمی با کارکنان دامپزشکی استان زنجان، افزود: در مقطع فعلی در جنگ تمام عیار با دشمن در عرصه اقتصادی هستیم و باید در مقابله با توطئه های دشمنان هوشیار باشیم.

وی با تاکید بر اینکه حوزه تولید بخش حساس و تاثیرگذار در اقتصاد هر جامعه است، اظهار کرد: دشمن به راحتی می‌تواند از طریق تولید به کشور ضربه زدن به کشور وارد کند و در این میان اگر تولید دچار مشکل شود کل کشور متضرر خواهد شد.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور حوزه تولیدات دامی را یکی از بخش های مهم در زمینه تولید عنوان کرد و افزود: باید در حوزه تولید منفی‌بافی و اینکه ما نمی‌توانیم را کنار بگذاریم و سازمان دامپزشکی هم که ارتباط مستقیم با تولید در حوزه‌های مختلف دامی دارد باید بیشتر از قبل برای خنثی سازی اهداف دشمنان نظام و انقلاب تلاش کند.

رفیعی با بیان اینکه چند روز پیش تولید کنندگان دارو گفتند که برای ترخیص ما مشکل داریم و مواد اولیه ما در بندرعباس مانده است، گفت: ما تصمیم گرفتیم که اینها می‌توانند علاوه بر بندرعباس در تهران و استان‌های دیگر نیز درخواست دهند و دارو را ترخیص کنند.

وی گفت: متخلفان به صنعت دام، طیور و زنبورستان های کشور را از هر بخش و گروهی که باشند، به مردم معرفی خواهم کرد.

رفیعی پور گفت: در صورتی که متخلفان در حوزه‌های مختلف دام و طیور معرفی نشوند، افکار عمومی سازمان دامپزشکی را مقصر دانسته و ما بی‌گناه قربانی خواهیم شد.