آیا طرح کاهش سن کشتار باعث چالش قیمت جوجه شده است یا عواملی دیگر در آن دخیل هستند ؟
بله
خیر
عواملی دیگر دخیل هستد
اخبار و تازه ها


ریشه زرشک وحشی اثر دارویی روی تب مالت دارد
اصفهان - یک پژوهشگر و محقق در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در یک پژوهش و بررسی علمی مشخص شد که ریشه زرشک وحشی اثر دارویی روی تب مالت یا بروسلوز دارد.
روز جهانی تخم مرغ در مدارس اصفهان و کرمانشاه
همزمان با 17 مهر روز جهانی تخم مرغ، دانش آموزان دبستان شهیده زهرا توکلی شهر جدید بهارستان با شعار هر «انسان سالم یک تخم مرغ در روز » این روز را جشن گرفتند.
پرورش مرغ محلی در بندرعباس
پرورش مرغ محلی از تخم مرغ تا تولید وفروش در بندرعباس موجب رونق وکسب وکار یک خانواده شده است.
داستان تخم مرغ ها
تخم مرغ از محصولات مهمی است که این روزها با نوسانات قیمت و موانع موجود برای صادرات مورد توجه بیشتری قرار گرفته. برای هر ایرانی مصرف سرانه تخم مرغ ۱۱ کیلوگرم عنوان می شود بنابراین نیاز ما به این محصول ...
توزیع ۸۲۰ تن تخم مرغ با نرخ تعاونی در اصفهان
اصفهان- مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام اصفهان گفت: بیش از ۸۲۰ تن تخم مرغ با نرخ تعاونی در راستای برنامه‌ریزی برای توزیع تخم مرغ دولتی با نرخ متعادل در سطح استان اصفهان توزیع شد.
۱۳۹۷/۰۲/۰۲ ۱۰:۱۱
انتقاد یک نماینده از مافیای واردات/ وزیر کشاورزی: نقشی نداریم
وزیر کشاورزی در پاسخ به نماینده لنگرود مبنی بر وجود مافیای واردات محصولات کشاورزی در کشور گفت: این وزارتخانه نقشی در واردات ندارد و همه واردات در سازمان توسعه تجارت ثبت سفارش می شود.
۱۳۹۷/۰۲/۰۲ ۱۰:۰۹
کشف و ضبط ۱۲۰۰ کیلوگرم گوشت ناسالم در کرمانشاه
کرمانشاه- سرپرست شبکه دامپزشکی کرمانشاه از کشف و ضبط ۱۲۰۰ کیلوگرم انواع گوشت ناسالم از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی در این شهرستان طی یک هفته اخیر خبر داد.
۱۳۹۷/۰۲/۰۲ ۱۰:۰۴
نظارت بر اجرای طرح های اشتغال مورد توجه جدی قرار گیرد
بیرجند-سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی بر انجام نظارت ها در اجرای طرح های اشتغال زایی تاکید کرد و گفت:تسهیلاتی پرداختی باید تاثیر مستقیم بر زندگی مردم را نشان دهد.
۱۳۹۷/۰۲/۰۲ ۱۰:۰۲
۹۰۰ رأس دام بدون مجوز در ابرکوه توقیف شد
یزد ـ مدیرکل دامپزشکی استان یزد از توقیف ۹۰۰ راس دام بدون مجوز در قرنطینه دامپزشکی شهرستان ابرکوه خبر داد.
۱۳۹۷/۰۲/۰۲ ۱۰:۰۲