Share/Save/Bookmark
 
دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۰۸:۲۴
کد مطلب : 4682
 

معاون استاندار كرمان:
25 درصد در آرد مصرفي كرمان صرفه‌جويي شد
معاون برنامه‌ريزي استاندار كرمان گفت: از آغاز قانون هدفمندي يارانه‌ها بر اساس بررسي‌هاي انجام شده، بيش از 25 درصد در آرد مصرفي استان كرمان صرفه‌جويي شده است.
مرجع : خبرگزاری فارس
 
25 درصد در آرد مصرفي كرمان صرفه‌جويي شد
به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان به نقل از روابط عمومي استانداري كرمان، محمد تكلوزاده در جلسه شوراي سياست‌گذاري گندم و آرد استان كرمان اظهار داشت: افزايش كيفيت آرد توليدي توسط كارخانجات آرد استان و نان توليدي نانوايي‌ها بسيار ضروري است.
وي خاطرنشان كرد: مسئولان دستگاه نظارتي ملزم به نظارت هرچه بيشتر بر عملكر كارخانجات آرد استان و همچنين كيفيت پخت و عرضه نان باكيفيت به مشتريان است.
تكلوزاده با تأكيد بر لزوم آموزش كاركنان نانوايي‌ها تصريح كرد: از آغاز قانون هدفمندي يارانه‌ها بر اساس بررسي‌هاي انجام شده، بيش از 25 درصد در آرد مصرفي استان صرفه‌جويي شده است.
وي گفت: بحث خود مصرفي گندم دوباره رونق گرفته است و بسياري از خانوارها به ويژه روستائيان تمايل بيشتري براي مصرف گندم توليدي خود و توليد نان سنتي و با كيفيت دارند.
تكلوزاده ميزان گندم ذخيره در سيلوها و انبارهاي استان كرمان را در حال حاضر 170 هزار تن اعلام و خاطرنشان كرد: 80 هزار تن از اين گندم‌ها مربوط به گندم خريداري شده سال جاري است.