Share/Save/Bookmark
 
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۵۲
کد مطلب : 9664
 

کاهش قیمت مرغ، افزایش قیمت ماهی
رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی از کاهش قیمت مرغ از سه روز آینده خبر داد و گفت: سیر نزولی قیمت مرغ از اواخر هفته جاری شروع شده و تا پایان هفته به کیلویی ۷۲۰۰ تا ۷۵۰۰ تومان خواهد رسید که در حال حاضر قیمت آن کیلویی ۸۱۰۰ تومان است.
مرجع : تامین
 
کاهش قیمت مرغ، افزایش قیمت ماهی
مهدی یوسف خانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا با بیان این‌که گرانفروشی در این زمینه وجود ندارد، گفت: قیمت مرغ در مقایسه با دیگر مواد پروتئینی ارزان‌تر است و تا به حال گزارشی در رابطه با تخلف واحد‌های صنفی نداشتیم.

افزایش ۱۵درصدی قیمت ماهی از ۲۰ اسفند

رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی همچنین خبر داد: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و افزایش میزان تقاضا، قیمت ماهی از ۲۰ اسفند‌ماه به بعد حدود ۱۵ درصد افزایش می‌یابد.

وی اظهار کرد: با توجه به افزایش میزان تقاضا برای خرید ماهی در روزهای پایانی سال، قیمت آن از ۲۰ اسفندماه به بعد گران شده و بعد از این ایام قیمت آن دوباره به روال قبل بازگشته و حتی به کمتر از قیمت فعلی نیز خواهد رسید.

قیمت انواع ماهی در بازار

وی دربارهٔ قیمت ماهی‌های پرمصرف گفت: در حال حاضر هر کیلو ماهی شیر جنوب ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان، قزل‌آلا ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان، ماهی تیلاپیا ۲۱ هزار تومان، ماهی آمور جنوب ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان، حلوا سیاه ۲۱ هزار تومان و ماهی آزاد دزفولی ۷۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد که از ۲۰ اسفندماه به بعد ۱۵ درصد افزایش قیمت خواهند داشت.