Share/Save/Bookmark
 
دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۴۹
کد مطلب : 7888
 

سه بيمار ديگر مبتلا به آنفلوآنزاي مرغي در چين بهبود يافتند
سه بیمار دیگر مبتلا به آنفلوآنزای مرغی در شانگهای روز یکشنبه از بیمارستان مرخص شدند.
مرجع : واحد مرکزی خبر
 
سه بيمار ديگر مبتلا به آنفلوآنزاي مرغي در چين بهبود يافتند
به گزارش مونیتورینگ اخبار خارجی واحد مرکزی خبر، اولین بیماری که بر اثر آلودگی به ویروس اچ هفت ان نه در بیمارستان بستری شده بود، هجده آوریل از بیمارستان مرخص شد و روز گذشته نیز سه نفر دیگر پس از طی دوره درمان خود، بیمارستان را ترک کردند. هر سه این افراد در شرایط جسمی خوبی به سر می برند.
لی شصت و هفت ساله یکی از این بیماران است. آزمایش های نهایی سلامت او را تایید کرده است. او می گوید:«درمان من به خوبی پیش رفت. دمای بدن من حالا عادی است و اشتهای خود را دوباره به دست آورده ام».
او به بیماران دیگر توصیه کرد قوی و امیدوار باشند و در عین حال به درمان خود با توصیه های کارشناسان درمانی بپردازند.
دوازده بیمار در شانگهای به علت آلودگی به ویروس آنفلوآنزای مرغی تحت درمان هستند و بیشتر آنها در شرایط خوبی به سر می برند.
سانگ بیمار دیگری که به تازگی بهبود یافته است می گوید:«وقتی فهمیدم تب دارم، فورا به بیمارستان مراجعه کردم چون در تلویزیون هشدارهایی درباره خطرناک بودن ویروس اچ هفت ان نه دیده بودم. به همین علت این علامت را جدی گرفتم».
شیانگ جیان لیانگ معاون مرکز درمانی شانگهای می گوید:«برخی بیماران پیش از مراجعه به بیمارستان وقت زیادی را تلف می کنند و این امر درمان آنها را طولانی تر می کند اما این سه بیمار خیلی فوری به بیمارستان مراجعه کرده اند. به همین علت سریعتر هم درمان شده اند».