Share/Save/Bookmark
 
چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۴۹
کد مطلب : 9315
 

مدیرعامل اتحادیه مرغداران میهن خبر داد:
آغاز ثبت اطلاعات 1600 واحد مرغ تخم‌گذار در کشور
عملیات ثبت اطلاعات یک‌هزار و 600 واحد مرغداری مرغ تخم‌گذار برای بهره‌گیری در سامانه مجازی اتحادیه مرغ میهن و تنظیم بازار تخم‌مرغ آغاز شد.
مرجع : ایانا
 
آغاز ثبت اطلاعات 1600 واحد مرغ تخم‌گذار در کشور
مدیرعامل اتحادیه مرغداران میهن امروز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا) با اعلام این خبر گفت: بعد از کش و قوس‌های فراوان دوباره تنظیم بازار تخم‌مرغ به بخش خصوصی سپرده شد که امید می‌رود این اتحادیه بتواند در عرضه و تقاضای این محصول تعادل ایجاد کند، به‌نحوی که به نفع مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان باشد.
هدایت‌ا... اصغری افزود: اتحادیه مرغداران میهن زیرساخت‌های لازم در زمینه تولید و بازار را این محصول را فراهم آورده است و اکنون در شرایط مناسبی برای بر عهده‌گیری این مسئولیت به‌سر می‌بریم.
وی خاطرنشان کرد: ثبت اطلاعات یک‌هزار و 600 واحد مرغداری مرغ تخم‌گذار استان‌های مختلف شروع شده که در سامانه مجازی که به همین منظور ایجاد شده، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
مدیرعامل اتحادیه مرغداران میهن ادامه داد: در این طح برنامه‌های تولید، بازار، صادرات، توزیع جوجه و سوخت در یک مسیر مشخص انجام می‌شود و صنعت مرغداری کشور به سمت چرخه تولید حرکت می‌کند.
اصغری در پاسخ به امکان ازسرگیری دوباره صادرات تخم مرغ بعد از یک مقطع توقف تصریح کرد: صادرات تخم‌مرغ مازاد مصرف بازار داخلی دوباره با قدرت از سر گرفته می‌شود، به‌طوری که هدف‌گذاری صادرات 10 هزار تن تخم‌مرغ در هر ماه مدنظر قرار گرفته است.