Share/Save/Bookmark
 
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۲
کد مطلب : 10494
 

توزیع نامحدود مرغ منجمد تا 15 فروردین در کرمان ادامه دارد
مدیرکل پشتیبانی امور دام سازمان جهاد کشاورزی شمال استان کرمان گفت: توزیع نامحدود مرغ منجمد و گوشت گوساله تا ۱۵ فروردین سال آینده ادامه دارد.
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان
 
توزیع نامحدود مرغ منجمد تا 15 فروردین در کرمان ادامه دارد
مهدی بنی اسدی افزود: 733 هزار کیلوگرم گوشت مرغ منجمد و 20 هزار کیلوگرم گوشت گوساله منجمد به منظور توزیع به اداره کل پشتیبانی امور دام شمال استان کرمان اختصاص داده شده است.
وی خاطر نشان کرد: سهمیه گوشت و مرغ به صورت جداگانه به اداره کل پشتیبانی امور دام جنوب استان کرمان اختصاص داده شده است.

بنی اسدی گفت: نرخ فروش مرغ به عاملان توزیع و فروشگاه های زنجیره ای عرضه این محصول، 45 هزار ریال و قیمت تعین شده برای مصرف کننده ۵۱ هزار ریال در نظر گرفته شده است.

وی افزود: هیچ محدودیتی برای توزیع سهمیه مرغ در شمال استان کرمان وجود ندارد.

بنی اسدی خاطرنشان کرد: وزن مرغ های منجمد بین یک کیلو و 200 گرم تا یک کیلو و 800 گرم است.

وی گفت: نرخ مصوب گوشت گوساله ۱۸۵ هزار ریال برای عاملان توزیع و فروشگاه ها و 195 هزار ریال هم برای مصرف کننده تعین شده است.

بنی اسدی تصریح کرد: سبد حمایتی خانوارهای زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی شامل مرغ منجمد و کنسرو مرغ از طریق فروشگاه های زنجیره ای در استان توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه گوشت مرغ و گوشت قرمز به اندازه کافی برای ایام نوروز در استان کرمان ذخیره سازی شده گفت: استان کرمان از دو سال گذشته تاکنون علاوه بر اینکه واردات مرغ نداشته بلکه با مازاد تولید هم مواجه بوده است.

بنی اسدی افزود: سهمیه مرغ مورد نیاز امسال در استان کرمان از مرغداران داخلی خریداری شده که برای تنظیم بازار در این ایام عرضه می شود.