Share/Save/Bookmark
 
چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۹
کد مطلب : 9656
 

مدیر عامل گروه تولیدی تلاونگ:سعی گردد در اعطای تسهیلات به شرکت های دانش بنیان احساسی و بدون پشتوانه عمل نگردد
مدیر عامل گروه تولیدی تلاونگ در هم اندیشی " راهکارهای زیست فناوری در تولید افزودنی های خوراک دام و طیور":سعی گردد در اعطای تسهیلات به شرکت های دانش بنیان احساسی و بدون پشتوانه عمل نگردد.
 
مدیر عامل گروه تولیدی تلاونگ:سعی گردد در اعطای تسهیلات به شرکت های دانش بنیان احساسی و بدون پشتوانه عمل نگردد
اولین هم اندیشی راهکارهای زیست فناوری در تولید افزودنی های خوراک دام و طیور با حضور جمعی از متخخصصین بیوتکنولوژی ، کارشناسان ، مقام های دولتی و سرمایه گزاران بخش خصوصی در مرکز تحقیقات ژنتیک و زیست فن اوری برگزار گردید.
در این هم اندیشی جناب اقای مهدی معصومی اصفهانی مدیر عامل گروه تولیدی تلاونگ در سخنانی به چالش های مورد نظرشان در این زمینه اشاره فرمودند.
ایشان دولتی بودن اقتصاد، عدم حمایت از تولید داخل ، سیاست های کنترل قیمت مرغ ، عدم صرفه اقتصادی را از معضلات بخش خصوصی برای در اختیار گذاشتن منابع برای این بخش عنوان کردند.
در بخشی دیگر از سخنانشان از مسئولین تقاضا نمودند با عدم برخورد احساسی با اعطای درست تسهیلات از به هدر رفتن منابع محدود ارزی جلوگیری نمایند
در پایان ایشان از حمایت گروه خود در بررسی کلیه طرح ها در جهت ایجاد سرمایه گذاری همه محقیقن دانشگاهی استقبال نمودند و قول همکاری در بررسی اقتصادی طرح ها را به حاضرین دادند .