Share/Save/Bookmark
 
سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۱
کد مطلب : 11077
 

پلمب ۹ واحد عرضه مرغ زنده در کرمانشاه
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از پلمب ۹ واحد عرضه مرغ زنده در شهرستان کرمانشاه بر اساس تشدید نظارت های بهداشتی خبر داد.
مرجع : خبرگزاری مهر
 
پلمب ۹ واحد عرضه مرغ زنده در کرمانشاه
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دامپزشکی استان کرمانشاه، دکتر تورج کرمیان از پلمب ۹ واحد عرضه مرغ زنده در محله دولت آباد شهر کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: شناسایی این واحدهای متخلف بر اساس مصوبه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان مبنی بر تشدید مبارزه با کشتارغیرمجازانجام گرفت.

وی به تشکیل تیم مشترک مبارزه با عرضه غیرمجاز مرغ زنده در شهرستان کرمانشاه اشاره کرد و افزود: این تیم با همکاری دامپزشکی، شبکه بهداشت، اجراییات شهرداری، اتاق اصناف و اماکن نیروی انتظامی بر اساس قانون با افراد متخلف در این زمینه برخورد می کند.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: تعداد ۹ واحد عرضه مرغ زنده که پلمب شدند قبل از این اقدام اخطاریه های لازم را دریافت کرده بودند و بدون انجام اقدام مؤثری در راستای عدم انجام این کار به فعالیت خود هم چنان ادامه می دادند.

کرمیان از ارسال ۱۸۰ اخطاریه به واحدهای عرضه مرغ زنده در شهرستان کرمانشاه خبر داد و خاطرنشان کرد: این واحدها باید در اسرع وقت با هماهنگی فرمانداری نسبت به تبدیل واحد خود به کشتار روز اقدام کنند که در غیر این صورت علاوه بر پلمب واحدهای متخلف نسبت به ارجاع افراد خاطی به مراکز قضایی اقدام خواهد شد.

این مقام مسئول تأکید کرد: شهروندان گوشت و فرآورده خام دامی مورد نیاز خود را از مراکز و فروشگاه های مجاز تحت نظارت شبکه دامپزشکی تهیه کنند و از خرید هرگونه گوشت کشتارغیرمجاز جدأ خودداری کنند.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه گفت: تلفن چهاررقمی ۱۵۱۲ و همچنین سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ اداره کل دامپزشکی استان به صورت شبانه روزی آماده دریافت هرگونه گزارش، انتقاد، پیشنهاد و گزارشات مردمی است و در اسرع وقت به آنها رسیدگی خواهد کرد.