Share/Save/Bookmark
 
سه شنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۰
کد مطلب : 10542
 

حمایت از تولید کنندگان دام بر پایه انطباق با استاندارد بازارهای جهانی
معاون پشتیبانی و تولید شرکت پشتیبانی امور دام کشور از سیاست گذاری جدید وحمایت ازتولید کنندگان این عرصه بر پایه انطباق با استاندارد بازارهای جهانی خبر داد.
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان
 
حمایت از تولید کنندگان دام بر پایه انطباق با استاندارد بازارهای جهانی
حزبئی معاون پشتیبانی و تولید این شرکت با تآکید بر ضرورت تـأمین امنیت غذایی جامعه گفت: خوشبختانه در حال حاضر در بسیاری از اقلام پروتئینی و کشاورزی از جمله گوشت مرغ، گوشت قرمز، گندم و ... به مرز خودکفایی رسیده ایم و در برخی از آنها از جمله گوشت مرغ جزو صادر کنندگان قلمداد می شویم به طوریکه هم اکنون در کشور 300 هزار تن گوشت مرغ مازاد بر نیاز تولید می گردد که ضرورت دارد با برنامه ریزی مناسب در جهت ورود به عرصه صادرات و یافتن بازارهای جهانی برای آن اقدام کنیم.
وی ضمن اشاره به اینکه لازمه ورود به بازار بین المللی رعایت کیفیت در تولید و تطابق با استانداردهای جهانی است از سیاستگذاری جدید این شرکت در راستای حمایت از تولیدات با کیفیت و منطبق با این استانداردها خبر داد و گفت: شرکت پشتیبانی امور دام، سازمان دامپزشکی و معاونت بهبود تولیدات دامی در این خصوص رسالت سنگینی را به عهده دارند تا با همکاری و هماهنگی باهم تولید مواد پروتئینی را به این سمت هدایت نمایند.
در پایان این مراسم از خدمات مهندس علی زعیم حسینی در طول دوران مدیریت در شرکت پشتیبانی امور دام استان یزد تقدیر به عمل آمد و پس از آن مهندس سیّد ابوالفضل وکیلی به عنوان مدیر جدید این شرکت معرفی گردید.