Share/Save/Bookmark
 
جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۸
کد مطلب : 11243
 

پلمب دو واحد عرضه گوشت مرغ در البرز به دلیل گرانفروشی
رئیس اتاق اصناف البرز از پلمب دو واحد عرضه کننده گوشت مرغ در استان به سبب قیمت بالا و کیفیت پایین خبر داد.
مرجع : خبرگزاری مهر
 
پلمب دو واحد عرضه گوشت مرغ در البرز به دلیل گرانفروشی
حمید کریمی با اعلام اینکه در ایام ماه مبارک رمضان بازرسی های ویژه ای از صنوف مختلف به ویژه قنادی ها، فروشگاه های عرضه فرآورده های گوشتی، مرغ و تخم مرغ به عمل خواهد آمد، اظهار کرد: این امر تا کنون و با گذشت ۶ روز از ماه مبارک رمضان به صورت جدی در حال اجرا است.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه طی ایام یاد شده تخلفات کمی را از سوی اصناف مذکور شاهد بوده ایم، افزود: بازرسی های به عمل آمده توسط بازرسان ویژه اتاق اصناف در دو مقطع زمانی صبح و عصر در طول روز انجام می گیرد.

رئیس اتاق اصناف استان البرز روند بازرسی بر واحدهای عرضه کننده مرغ، گوشت و قنادی ها در این ایام را از جمله اقدامات مهم اتاق اصناف برشمرد و گفت: با روسای اتحادیه واحدهای صنفی یاد شده جلسات هم اندیشی به منظور اعمال نظارت های بیشتر برگزار شده است.

کریمی در ادامه از تمام کسبه ها درخواست کرد که انصاف را در برخورد با مشتری و فروش اجناس خود رعایت کنند، تصریح کرد: پیرو بازرسی و نظارت های صورت گرفته در ایام ماه مبارک رمضان دو واحد عرضه کننده گوشت مرغ در استان به سبب قیمت بالا و کیفیت پایین محصولات پلمپ شده است.

وی با اعلام اینکه در تمام طول سال طرح مبارزه با توزیع پوشاک نامتعارف در استان البرز اجرا می شود، گفت: خوشبختانه به سبب فرهنگ سازی های انجام گرفته در این خصوص شاهد کاهش تخلفات این بخش بوده ایم.