Share/Save/Bookmark
۱ نظر
 
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۰
کد مطلب : 10405
 

مرغ هورمونی در ایران تولید نمی‌شود/ دامپزشکی نظارت جامع بر تولید مرغ دارد
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه مرغ هورمونی در ایران تولید نمی‌شود، گفت: دامپزشکی نظارت جامع بر تولید مرغ دارد و بنده اعتقاد دارم مرغی که در کشور تولید می‌شود، بطور کامل بهداشتی است.
مرجع : سايت خبری حكيم مهر
 
مرغ هورمونی در ایران تولید نمی‌شود/ دامپزشکی نظارت جامع بر تولید مرغ دارد
«دکتر علی ایرانپور» درباره وضعیت تولید مرغ در کشور، تصریح کرد: مرغداری های کشور بر طبق اصول دامپزشکی حرکت می‌کنند، اما در برخی از مناطق جهان برای رشد سریعتر مرغ اقدامات مکملی در نظر گرفته می‌شود که امکان دارد مشکلاتی برای پرورش مرغ ایجاد کند، اما مرغداری‌های ما بطور کامل اصول بهداشتی را رعایت می‌کنند.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مرغداران اقشاری زحمتکش هستند که با اصول بهداشتی به تولید مرغ می‌پردازند، تصریح کرد: هیچ نگرانی در زمینه مرغ‌های هورمونی در کشور وجود ندارد، بنابراین باید تولیدات مرغ را در کشور رونق داد زیرا ما نیازی به واردات در این عرصه نداریم.

عضو کمیسون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه دولت باید مرغداری‌ها را حمایت کند، یادآورشد: با کاهش نرخ نهاده‌های مرغی، ایجاد سردخانه های مدرن می‌توانیم مرغداران زحمتکش را یاری کنیم تا با انگیزه لازم در صنعت مرغداری به تولید بپردازند.
 

ناشناس
۱۳۹۴-۱۱-۱۴ ۲۲:۲۷:۳۵
تشکر که به فکر تولید داخلی هستید