Share/Save/Bookmark
 
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۷:۳۴
کد مطلب : 6001
 

رستمی در گفتگو با مهر:
راهکار کاهش قیمت تخم مرغ/ کنترل قیمتها در مورد همه کالاها لحاظ شود
مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان البرز گفت: کاهش قیمت تخت مرغ در البرز نیازمند تداوم افزایش تولید آن تا زمان مناسب است و این امر، یک راهکار بسیار مهم محسوب می شود.
مرجع : خبرگزاری مهر
 
راهکار کاهش قیمت تخم مرغ/ کنترل قیمتها در مورد همه کالاها لحاظ شود
مضان رستمی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص راهکارهای کاهش قیمت تخم مرغ در البرز افزود: یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین راهکارها در این خصوص، افزایش تولید است که باید تداوم داشته باشد.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان البرز ادامه داد: در حال حاضر، قیمت تخم مرغ به دلیل افزایش تولید، هر روز کاهش می یابد اما این افزایش تولید باید تا زمان لازم تداوم داشته باشد .

وی گفت: تخم مرغ از محصولات بسیار مهم است و باید برای جلوگیری از افزایش قابل توجه قیمت آن، اقدامات و فعالیتهای مورد نیاز صورت گیرد و دستگاه ها در این خصوص همکاری و تعامل لازم را داشته باشند.

رستمی افزود: البته کنترل قیمتها باید در خصوص همه کالاهای اساسی در استان البرز ادامه داشته باشد و این امر نباید فقط در مورد تخم مرغ صورت گیرد و توجه به این امر بسیار ضروری است.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان البرز افزود: بازرسی و نظارت اصناف البرز، بازرسی گسترده و پایش بازار را انجام می دهد و این امر در خصوص همه زمینه های مربوطه دنبال می شود.