Share/Save/Bookmark
 
سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۰۱
کد مطلب : 6659
 

مدیرعامل شرکت مرغ تخم‌گذار استان اصفهان:
عرضه و تقاضا قیمت تخم‌مرغ را تعیین می‌کند
خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت مرغ تخم‌گذار استان اصفهان گفت: عرضه و تقاضا قیمت تخم‌مرغ را مشخص می‌کند و افزایش قیمت تخم‌مرغ ناچیز است.
مرجع : خبرگزاری فارس
 
عرضه و تقاضا قیمت تخم‌مرغ را تعیین می‌کند
محمدرضا نقشینه در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان در ارتباط با وضعیت بازار تخم ‌مرغ، اظهار کرد: عرضه و تقاضا (بازار) قیمت تخم‌مرغ را مشخص می‌کند و افزایش قیمت تخم‌مرغ ناچیز است و در مقایسه با ماه‌های گذشته افزایش چندانی نداشته است.

وی ادامه داد: با توجه به هزینه‌های واحدهای مرغ تخم‌گذار و قیمت تمام شده تخم‌مرغ، هنوز امکان افزایش قیمت تخم‌مرغ وجود دارد و در صورت افزایش مجدد قیمت تخم‌مرغ هزینه‌های تمام شده و قیمت عرضه شده برای تولید کننده سربه‌سر می‌شود.

مدیرعامل شرکت مرغ تخم‌گذار استان اصفهان گفت: در حال حاضر تقاضا افزایش پیدا کرده و سبب افزایش قیمت شده و تقاضا در مقایسه با عرضه بیشتر شده است.

وی در مورد دلیل افزایش مصرف تخم‌مرغ تاکید کرد: این احتمال وجود دارد که افزایش مصرف تخم‌مرغ به دلیل گران شدن سایر اقلام خوراکی باشد و اینکه تخم‌مرغ در مقایسه با سایر کالاها افزایش قیمت کم‌تری داشته است.

نقشینه در مورد کیفیت تخم‌مرغ‌های تولیدی تصریح کرد: تخم‌مرغ‌های تولیدی کیفیت خوبی دارند و رضایت نسبی از کیفیت تخم‌مرغ‌ها وجود دارد، اگر خوراک مرغ‌های صنعتی تخم‌گذار کافی و به موقع نباشد تولید کاهش پیدا می‌کند.