Share/Save/Bookmark
 
سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۱
کد مطلب : 9845
 

اتخاذ تدابیر لازم برای توزیع مرغ مورد نیاز در ماه رمضان / توزیع 300 تن مرغ منجمد در قالب طرح ضیافت
مدیر پشتیبانی امور دام کهگیلویه و بویراحمد گفت: تدابیر لازم برای توزیع مرغ مورد نیاز اهالی استان در ماه رمضان اندیشیده شده است.
مرجع : خبرگزاری فارس
 
اتخاذ تدابیر لازم برای توزیع مرغ مورد نیاز در ماه رمضان / توزیع 300 تن مرغ منجمد در قالب طرح ضیافت
سید علی لاهوتی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شرکت پشتیبانی امور دام متولی اصلی تامین گوشت گرم، گوشت منجمد و تامین مرغ منجمد مورد نیاز استان است، اظهار کرد: این شرکت همچنین وظیفه تامین و خرید و فروش نهاده‌های دامی مانند جو، ذرت و سویا را نیز بر عهده دارد.

وی با اشاره به اینکه این شرکت رسالت تنظیم بازار مرغ و تحویل مرغ باکیفیت به دست هم‌استانی‌ها را نیز بر عهده دارد، بیان کرد: روزانه 20 تن مرغ در استان مصرف می‌شود.

مدیر شرکت پشتیبانی امور دام کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سهمیه مرغ مصرفی استان برای ماه رمضان امسال 300 تن مرغ است که این سهمیه از مرکز مشخص شده و در قالب طرح ضیافت به دست مصرف‌کنندگان خواهد رسید خاطرنشان کرد: اگر چنانچه تضاضای بازار استان بیش از این میزان باشد مرغ مورد نیاز تهیه و توسط عاملان توزیع خواهد شد.

لاهوتی عنوان کرد: تدابیر لازم برای توزیع مزغ منجمد در شهرستان‌های مختلف اندیشیده شده و نشست‌های مختلفی نیز در همین زمینه با فرمانداران و دستگاه‌های متولی در این زمینه برگزار شد تا روند توزیع مرغ به خوبی انجام شود.