Share/Save/Bookmark
 
سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۸
کد مطلب : 11249
 

۳۸۶ تن مرغ منجمد و ۱۶ تن گوشت قرمز در هرمزگان توزیع شد
مدیر تنظیم بازار محصولات و نهاده های کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: ۳۸۶ تن مرغ منجمد و۱۶ تن گوشت قرمز از ابتدای ماه رمضان تاکنون در سراسر استان توزیع شد.
مرجع : خبرگزاری مهر
 
۳۸۶ تن مرغ منجمد و ۱۶ تن گوشت قرمز در هرمزگان توزیع شد
به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از جهادکشاورزی هرمزگان، عزیز سیدی سه شنبه دراین زمینه به خبرنگاران اعلام کرد: همچنین در این مدت ۶۰ تن شکر با نرخ ۲ هزار و۵۲۰ تومان در هرمزگان توزیع شده است.

وی بیان داشت: عاملان توزیع در شهرستان های بندرعباس، بندرلنگه، قشم، بشاگرد، رودان و میناب تا پایان ماه مبارک رمضان عملیات توزیع کالاهای اساسی را انجام می دهند.

مدیر تنظیم بازارمحصولات و نهاده های کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان یادآورشد: در ایام ماه رمضان مرغ منجمد با قیمت عمده در محل سردخانه هر کیلو گرم پنج هزار و ۳۰۰ تومان و در شهرستان بندرعباس هر کیلوگرم پنج هزار و ۸۰۰ و در شهرستان های استان هر کیلو گرم پنج هزار و ۹۰۰ تومان توزیع می شود.

سیدی اضافه کرد: گوشت قرمز منجمد در محل سردخانه هر کیلو گرم ۲۲ هزار تومان و در بندرعباس هر کیلو گرم ۲۳ هزار تومان و در سایر شهرستان های استان هر کیلو گرم ۲۳ هزار و ۱۰۰ تومان توزیع می شود.

وی گفت: شکر در محل کارخانه با نرخ هر کیلو گرم ۲ هزار و ۵۲۰ تومان و در سراسر استان ۲ هزار و ۸۵۵ تومان عرضه خواهد شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: برنج سفید هم در محل کارخانه با قیمت هر کیلو گرم ۲ هزار و ۴۰۰ تومان و در دیگر مناطق استان با قیمت ۲هزار و ۷۰۰ تومان توسط عاملان توزیع عرضه خواهد شد.

براساس اعلام سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان ، عرضه کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان از یکم خردادماه جاری در این استان آغاز شده است.