Share/Save/Bookmark
 
يکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۶
کد مطلب : 10934
 

یک واحد مرغ فروشی متخلف در قزوین پلمپ شد
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین گفت: با پیگیری دامپزشکی شهرستان قزوین یک واحد مرغ فروشی متخلف به دلیل قطعه بندی غیر مجاز گوشت مرغ پلمپ شد.
مرجع : خبرگزاری مهر
 
یک واحد مرغ فروشی متخلف در قزوین پلمپ شد
به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی دامپزشکی قزوین، عیسی غیاث یزدی در این باره اظهار کرد: با توجه به تذکرات مکرر کارشناسان واحد نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی این اداره به متصدیان مراکز عرضه مبنی بر رعایت شرایط بهداشتی و عدم قطعه بندی گوشت مرغ بدون حضور مشتری، لذا تعداد انگشت شماری از واحدها بر تخلفات خود اصرار داشته و باعث به خطر افتادن سلامت جامعه می شوند.

وی افزود: در مورد اخیر یکی از واحدهای عرضه فرآورده های خام دامی مشهور در سطح شهر قزوین با اعلام جرم از طرف اداره دامپزشکی و دستور بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب توسط کارشناسان این اداره به همراه ماموران انتظامی تا اطلاع ثانوی پلمپ شد.

غیاث یزدی عنوان کرد: از آنجا که فروش مرغ فله به دلیل مشخص نبودن تاریخ تولید ممنوع است، لذا به عموم مرد توصیه می شود از خرید مرغهایی که فاقد بسته بندی و تاریخ تولید وانقضاء هستند خودداری کرده و در صورت موارد مشابه مراتب را از طریق سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۵۱۲ اطلاع رسانی کنند، چرا که بعضا مشاهده شده برخی از متصدیان مراکز عرضه پس از منقضی شدن تاریخ مصرف مرغهای بسته بندی، مرغها را بصورت قطعه بندی شده و یا جوجه کبابی به فروش می رسانند.