Share/Save/Bookmark
 
جمعه ۲۴ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۱
کد مطلب : 12518
 

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی مطرح کرد:
ساده سازی قوانین در جهت حمایت از تولیدکنندگان خراسان جنوبی
بیرجند- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی با اشاره به نامگذاری امسال به نام «حمایت از کالای ایرانی»، گفت: در این سال تلاش می شود تا به نفع تولید کننده قوانین را ساده سازی کنیم.
مرجع : خبرگزاری مهر
 
ساده سازی قوانین در جهت حمایت از تولیدکنندگان خراسان جنوبی
عیسی جعفری صبح سه شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: انقلاب اسلامی به دلیل وضعیت استکبارستیزی همواره مورد تهاجم و توطئه های دشمنان بوده است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان بلافاصله بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مسئله تفرقه افکنی و قومیت ها را راه اندازی کردند، بیان کرد: بعد از آنکه با هوشیاری ملت، جمهوری اسلامی از این توطئه عبور کرد مسائل مختلفی از جمله هشت سال جنگ نظامی، تحریم و جنگ نرم را پیش کشیدند تا بتوانند انقلاب را به زانو درآورند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی با بیان اینکه یکی از مولفه های مهم جمهوری اسلامی اتکا نظام به مردم است، عنوان داشت: هرجا مردم وارد صحنه شدند موفق بوده ایم و کشور توانسته از دام دشمن عبور کند.

استفاده از ظرفیت های قانونی در جهت خدمت به مردم

جعفری، یکی از تفاوت های امسال با سال های گذشته را در نامگذاری سال دانست و گفت: از سال ۹۰ مخاطب این نامگذاری ها دولت ها و مجریان بوده اند اما امسال هم مخاطب آن مردم و هم دولت است و چون مردم به صحنه آورده ایم به طور حتم موفق خواهیم بود.

وی با بیان اینکه مردم خراسان جنوبی صبور و قانع هستند و باید بهترین خدمات به آن ها ارائه شود، بیان داشت: هر چند تغییر قانون پروسه زمان بری است اما تلاش می شود از ظرفیت های قانونی در جهت خدمت رسانی به مردم بهترین استفاده را ببریم.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی ادامه داد: نهایت تلاش خود را خواهیم کرد تا به نفع تولید کننده و کسانی که در تولید و اشتغال نقش دارند، قوانین را ساده سازی کنیم.

تحریم ها بیشترین مشکلات را برای سیستم حمل و نقل هوایی ایجاد کرده است

مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی نیز در این دیدار اظهار داشت: در سالی که به نام حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده تلاش ناوگان هوایی کشور بر این است که آنچه در سیاست های کلان نظام بوده را اجرایی کند.

سلامی ضمن تأکید بر استفاده از پتانسیل های موجود در جوانان کشور، بیان کرد: بخش های مختلف کشور به خصوص سیستم حمل و نقل هوایی به دلیل تحریم های چندین ساله استکبار تحت الشاع قرار گرفته و طی این سال ها با مشکلات زیادی رو به رو بوده است.

وی ادامه داد: در همین راستا نیاز است ضمن حمایت از تولیدات داخلی با اتکا به ظرفیت های داخلی و مردم از این تحریم ها عبور کنیم.