Share/Save/Bookmark
۲ نظر
 
يکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۱۸
کد مطلب : 8791
 

قرارداد کارگزاری امور بیمه گری جوجه های گوشتی مازندران با انجمن صنفی تولیدکنندگان جوجه یکروزه مازندران به امضاء رسید
نصرت اله اسدی رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی تولیدکنندگان جوجه یکروزه مازندران گفت: به موجب این قرارداد امضاء شده ، کارگزاری امور بیمه گری جوجه های گوشتی مازندران به این انجمن واگذار شد.
مرجع : سايت خبری صنعت مرغداری و دامپروری
 
قرارداد کارگزاری امور بیمه گری جوجه های گوشتی مازندران با انجمن صنفی تولیدکنندگان جوجه یکروزه مازندران به امضاء رسید
اسدی از رویکرد مثبت ، تعامل گرایانه بانک کشاورزی در ارج نهادن به اراده تولید کنندگان مازندرانی تشکر کردو ادامه داد: در صدد هستیم با تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری و تبلیغات مناسب و موثر موجب رشد و توسعه بیمه طیور در مازندران را بنحوی که نظر بانک کشاورزی تامین کند را فراهم سازیم. اسدی با اشاره به تولید 37% از جوجه های یکروزه کشور در مازندران و جایگاه استان بعنوان قطب تولید کشور افزود : انحصار در هرنوع و شکل مذموم و ناپسند است و نباید با تمسک به دلایل واهی همچون وحدت و اتحاد مانع از رشد و تکثیر تشکل ها شویم و باید یادآور شویم که قانونگذار برای ایجاد وحدت و اتحاد تشکل ها قالب هایی چون کانون های عالی را درنظر گرفته است که طبعا با توجه به رشد کمی و کیفی مزارع مرغ مادر در استانها باید به این سمت حرکت کنیم.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد با توجه به توانمندی انجمن صنفی جوجه یکروزه مازندران در آینده شاهد واگذاری قرارداد بیمه جوجه های یکروزه کل کشور به این انجمن باشیم .
 

ستایش
۱۳۹۳-۰۵-۲۵ ۱۳:۱۶:۴۰
جوجه هاخیلی ناز هستن حقشون هست
۱۳۹۳-۰۵-۲۲ ۱۹:۱۵:۰۴
dvd