Share/Save/Bookmark
 
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۶
کد مطلب : 9367
 

60 بسته گوشت و مرغ فاسد در شهرستان قزوین معدوم شد
رییس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین از معدوم سازی 60 بسته گوشت و مرغ فاسد و تاریخ گذشته در یکی از فروشگاههای زنجیره ای این شهر خبر داد .
مرجع : خبرگزاری ايرنا
 
60 بسته گوشت و مرغ فاسد در شهرستان قزوین معدوم شد
به گزارش ایرنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قزوین ˈعیسی غیاث یزدیˈ افزود: این میزان فرآورده توسط بازرسان بهداشتی اداره دامپزشکی شهرستان قزوین در جریان بازید از فروشگاههای سطح شهر قزوین کشف شده است.

وی اظهارکرد: فرآورده های تاریخ گذشته کشف شده شامل 54 بسته گوشت قرمز و چرخ کرده، شش بسته مرغ و در بازدید از خودروی حمل فرآورده های خام دامی نیز شش بسته گوشت قرمز چرخ کرده، شش بسته مرغ و یک بسته پاچه گوساله تاریخ گذشته کشف می باشد.

غیاث یزدی به شهروندان توصیه کرد، در موقع خرید فرآورده خام دامی بسته بندی شده به تاریخ تولید و انقضای محصول توجه کرده و از خرید محصولات تاریخ گذشته و یا محصولات منجمد که عبارت تازه روی آنها درج شده است، خودداری کنند.

وی یادآور شد: متاسفانه درمواردی نیز مشاهده می شود که برخی افراد پس از انقضای تاریخ مصرف فرآورده های خام دامی، آنها را منجمد و یا به صورت قطعه بندی شده به فروش می رسانند.

غیاث یزدی در پایان از تمامی شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف مشابه موارد را از طریق سامانه 1512 و یا شماره پیامک 50001512 به دامپزشکی اطلاع رسانی کنند.

دامپزشکی قزوین دارای 40 بازرس و 30 دامپزشک است.