Share/Save/Bookmark
 
چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۴۷
کد مطلب : 5766
 

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت بوشهر خبر داد
ذخیره و توزیع 360 تن مرغ منجمد در استان بوشهر
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: 200 تن ذخیره مرغ منجمد داریم و 160 تن نیز در حال توزیع است.
 
ذخیره و توزیع 360 تن مرغ منجمد در استان بوشهر
اسماعیل مرحمتی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بوشهر اظهار داشت: 27 هزار تن گوشت قرمز نیز وارد استان شده که در مرحله نخست 10 هزار تن آن آماده واگذاری است.

وی افزود: به منظور ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مردم استان از 16 تا 25 اسفندماه نمایشگاه بهاره در شهرستان‌های بوشهر، دشتستان، گناوه و دشتی برپا می‌شود.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اضافه کرد: 100 تن میوه برای استفاده مردم در شب عید در نظر گرفتیم و تمهیدات لازم برای تامین این میزان میوه در دست انجام است.

مرحمتی اضافه کرد: به منظور بازرسی از فعالیت اصناف ساعت کار بازرسان در ایام نوروز افزایش می‌یابد و از هشت صبح تا 9 شب از بازار بازرسی می‌کنند، ضمن اینکه شماره تلفن 124 نیز آماده دریافت شکایات مردمی است.

وی گفت: با توجه به افزایش قیمت مرغ در ایام فعلی و پیش‌بینی روند افزایشی قیمت در پایان سال، توزیع گوشت مرغ منجمد به منظور تنظیم بازار با قیمت مصوب در هشت جایگاه فروش در بوشهر عرضه می‌شود.

مرحمتی اظهار داشت: با تدابیر و برنامه‌ریزی‌های حوزه تنظیم بازار سازمان صنعت، معدن و تجارت عرضه گوشت مرغ منجمد با قیمت 30 هزار و 500 ریال صورت می‌گیرد.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اضافه کرد: مکان‌های عرضه مرغ منجمد در بوشهر شامل فروشگاه خرید خانوار 1 در خیابان شهید چمران، مرکز خرید خانوار شماره 2 در خیابان صلح‌آباد، فروشگاه خرید خانوار 3 در خیابان بهمنی جنب بیمارستان تامین اجتماعی، فروشگاه رفاه واقع در میدان بهمنی، فروشگاه جیان مرغ واقع در سه راه عاشوری (به سمت هتل دلوار)، فروشگاه بوشهر مرغ در خیابان فرودگاه، فروشگاه مرغ کشتکار در خیابان عاشوری و فروشگاه بازار روز سازمان تعاون روستایی در خیابان بهشت صادق هشت مرکز توزیع مرغ منجمد تنظیم بازار هستند که شهروندان می‌توانند با مراجعه به این مراکز مرغ مورد نیاز خود را برای ایام پایانی سال تهیه و ذخیره‌سازی کنند.