Share/Save/Bookmark
 
يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۲۰
کد مطلب : 6639
 

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد
تشکیل 70 پرونده تخلفات فروش و توزیع مرغ در قم
خبرگزاری فارس: معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: 70 پرونده تخلفات فروش و توزیع گوشت مرغ به ارزش بیش از 604 میلیون ریال در قم تشکیل شد.
مرجع : خبرگزاری فارس
 
تشکیل 70 پرونده تخلفات فروش و توزیع مرغ در قم
احمدرضا سمیعی‌نسب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم از نظارت ویژه در قیمت گذاری و توزیع گوشت مرغ در قم خبر داد و بیان کرد: به منظور کنترل قیمت این فرآورده گوشتی در تمام کشتارگاه‌ها بازرس مقیم مستقر شده است.

وی با بیان اینکه نظارت‌ها به صورت جدی در این زمینه انجام می‌شود، گفت: یک بازرس همراه با اتومبیل حمل گوشت مرغ به بازار رفته و بر توزیع آن به صورت جدی نظارت می‌کند.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت قم ادامه داد: برای جلوگیری از قاچاق مرغ زنده در قم تمام مسیرهای اصلی و فرعی شهر با همکاری نیروی انتظامی کنترل می‌شود.

وی از تشکیل 70 پرونده تخلفاتی در زمینه توزیع و فروش مرغ در قم خبر داد و ابراز کرد: ارزش ریالی این پرونده‌ها 604 میلیون و 353 هزار ریال محاسبه شده است.

سمیعی‌نسب بیان کرد: با کنترل و نظارت شدید سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم، گوشت مرغ گرم در استان قم با قیمت پنج هزار و 200 تومان و مرغ منجمد در فروشگاه‌های منتخب چهار هزار و 400 تومان به همشهریان عرضه می‌شود.

وی تاکید کرد: استان قم تنها استانی است که قیمت مرغ در آن به صورت جدی کنترل شده و قیمت فروش آن از قیمتی که دولت مصوب کرده است تجاوز نمی‌کند.