Share/Save/Bookmark
 
يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۰۴
کد مطلب : 8484
 

توزیع 911 تن مرغ منجمد طی چهار ماه در استان زنجان
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: طی چهار ماه نخست سال‌جاری 911 تن مرغ منجمد در استان زنجان توزیع شده است.
مرجع : خبرگزاری فارس
 
توزیع 911 تن مرغ منجمد طی چهار ماه در استان زنجان
به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، عزت‏الله جعفری امشب در جلسه ستاد تنظیم بازار اظهار داشت: 140 تن گوشت قرمز منجمد در نمایشگاه طرح ضیافت استان زنجان توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه 63 تن مرغ منجمد و 15 تن مرغ گرم در نمایشگاه طرح ضیافت زنجان توزیع شده است، خاطرنشان کرد: 127 تن نیز برنج هندی و 182 تن برنج تایلندی در این نمایشگاه عرضه شده است.

معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه 134 تن شکر در طول برگزاری نمایشگاه طرح ضیافت در استان زنجان توزیع شده است، تصریح کرد: 28 تن روغن نیز در این نمایشگاه عرضه شده است.

وی با بیان اینکه در مجموع 259 تن مرغ منجمد در سردخانه استان زنجان ذخیره‌سازی شده است، اضافه کرد: 911 تن گوشت مرغ منجمد طی چهار ماه نخست سال‌جاری توزیع شده است.

جعفری با اشاره به اینکه در مجموع طی چهار ماه نخست سال‌جاری 230 تن گوشت قرمز منجمد در استان زنجان توزیع شده است، یادآور شد: گوشت قرمز در سردخانه استان نیز ذخیره‏سازی شده است.

نوسانات قیمت در 44 کالا در بازار زنجان

وی با بیان اینکه نوسانات قیمت در 44 قلم کالا در استان زنجان مشاهده شده است، ادامه داد: برخی از کالاها با کاهش قیمت و برخی نیز با افزایش قیمت مواجه شده است.

معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، دلایل کاهش قیمت گوشت قرمز را در استان زنجان افزایش عرضه و کاهش قیمت دام زنده برشمرد و افزود: توزیع گسترده شکر به نرخ مصوب نیز از دلایل کاهش قیمت این کالا در سطح بازار بوده است.

وی در پایان کاهش قیمت ارز، کاهش تقاضا و نوسانات بازار را از دلایل کاهش قیمت آهن‏آلات در استان زنجان دانست.