Share/Save/Bookmark
 
چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۱۷
کد مطلب : 8727
 

راه‌اندازی مرکز پرورش 10 هزار قطعه‌ای مرغ بومی در استان قم
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم از ایجاد مرکز 10 هزار قطعه‌ای پرورش مرغ بومی به همت سازمان بسیج سازندگی و با همکاری جهادکشاورزی و شرکت نگار نصر استان قم خبر داد.
مرجع : خبرگزاری فارس
 
راه‌اندازی مرکز پرورش 10 هزار قطعه‌ای مرغ بومی در استان قم
سید حسن فرهادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم تحقق منویات رهبر انقلاب اسلامی در خصوص اقتصاد مقاومتی را سرلوحه برنامه‌های سازمان بسیج سازندگی استان قم عنوان کرد و اظهار داشت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی مرکز ترویجی 10 هزار قطعه‌ای مرغ بومی به همت بسیج سازندگی استان قم و با همکاری جهاد کشاورزی و شرکت نگار نصر استان ایجاد شد.

وی ادامه داد: این سازمان در راستای کاهش وابستگی به صنعت مرغ ماشینی اقدام به ایجاد مرکز توسط بسیجیان جهادگر کرده است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم با اشاره به این‌که در این مرکز جوجه‌های یک‌روزه از مرکز اصلاح‌نژاد اصفهان وارد و با نظارت سازمان دامپزشکی و طی مراحل بهداشتی لازم پرورش می‌یابند، عنوان کرد: این جوجه‌ها با توجه به این‌که اصلاح‌نژاد شده‌اند از ضریب بهره‌وری بالاتری برخوردارند و در سن 45 روز‌گی تحویل متقاضیان و خانواده‌های مناطق روستایی و مناطق محروم شهر استان می‌شوند.

فرهادی با تاکید بر این‌که خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی از اهداف اصلی سازمان بسیج سازندگی است، تصریح کرد: این خدمت‌رسانی در نهایت، رضایت‌مندی محرومین را به همراه خواهد داشت و این حرکت دقیقاً نقطه مقابل اهداف دشمن است که با بحث تحریم‌ها به دنبال ایجاد نارضایتی در بین مردم است.