Share/Save/Bookmark
 
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۱
کد مطلب : 11840
 

با همکاری شبکه دامپزشکی صورت گرفت؛
انجام نظارت و بازرسی مشترک از رستوران های بین راهی روانسر
کرمانشاه- رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان روانسر از انجام نظارت و بازرسی مشترک از رستوران های بین راهی این شهرستان با همکاری شبکه دامپزشکی خبر داد.
مرجع : خبرگزاری مهر
 
انجام نظارت و بازرسی مشترک از رستوران های بین راهی روانسر
روزبه محمودی امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران از انجام نظارت و بازرسی مشترک از رستوران های بین راهی این شهرستان با همکاری شبکه دامپزشکی خبر داد و اظهار داشت: بازدید نظارت و بازرسی مشترکی از رستوران و کبابی های بین راهی شهرستان روانسر با حضور مدیران شبکه بهداشت، اداره صنعت، معدن و تجارت، شبکه دامپزشکی و اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و اداره اماکن به همراه قاضی ویژه رسیدگی به تخلفات بهداشتی از تعزیرات حکومتی صورت گرفت.

وی هدف از اجرای این بازرسی را در راستای اقدامات پیشگیرانه و تضمین سلامت گردشگران و میهمانان اعلام کرد و گفت: این کار با تشکیل اکیپ های نظارتی مشترک با هماهنگی واحد سلامت محیط مرکز بهداشت روانسر انجام شد.

دکتر محمودی بیان داشت: در این بازدید توصیه های بهداشتی لازم در خصوص نحوه نگهداری و چگونگی عرضه مواد خام دامی به متصدیان واحدها ارائه شد و همچنین برخورد قانونی لازم با واحدهای متخلف صورت گرفت.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان روانسر تصریح کرد: با توجه به لزوم تامین امنیت غذایی شهروندان و مسافران بازرسی های مستمر از رستوران های بین راهی ادامه دارد.