Share/Save/Bookmark
 
يکشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰
کد مطلب : 12452
 

مدیرعامل شرکت پشتیبانی اعلام کرد؛
توزیع محصولات پروتئینی با خودروهای سیار در سطح شهر
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: با اقدامات انجام شده، زمینه دسترسی به گوشت قرمز،گوشت مرغ و تخم مرغ با قیمت مصوب برای مردم فراهم است.
مرجع : خبرگزاری مهر
 
توزیع محصولات پروتئینی با خودروهای سیار در سطح شهر
به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، حمید ورناصری اظهار داشت: امسال به واسطه برنامه ریزی مناسب وزارت جهاد کشاورزی و اقدامات موثر شرکت پشتیبانی امور دام کشور در زمینه تامین گوشت قرمز، گوشت مرغ و تخم مرغ، آرامش بر بازار محصولات پروتئینی پرمصرف مردم در تعطیلات نوروز ۹۷ حاکم و زمینه دسترسی به گوشت قرمز، گوشت مرغ و تخم مرغ با قیمت مصوب برای عموم مردم فراهم است.

وی با اشاره به ادامه روند توزیع اقلام پروتئینی مورد نیاز مردم در ایام تعطیلات نوروز خاطرنشان کرد:علاوه بر مراکز عرضه، توزیع گوشت قرمز، گوشت مرغ و تخم مرغ از طریق خودروهای سیار با نصب پلاکارد در سطح شهر نیز انجام می شود.

ورناصری تصریح کرد: با توجه به و نامگذاری سال ۹۷ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «حمایت از کالای ایرانی» یکی از اهداف مهم وزارت جهاد کشاورزی استمرار تامین گوشت قرمز، گوشت مرغ و تخم مرغ مورد نیاز کشور از طریق تولیدات داخلی خواهد بود.

وی میزان نیاز کشور به گوشت قرمز را سالانه ۹۴۰ هزار تن عنوان کرد و افزود: ۹۰ درصد گوشت قرمز مصرفی مردم از طریق تولیدات داخل تامین می شود.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور در خصوص گوشت مرغ و تخم مرغ یادآور شد:با تغییر فصل و افزایش دما و با توجه به کند شدن روند بیماری آنفو لانزای فوق حاد پرندگان و کمتر شدن تقاضای بازار تامین این اقلام و همچنین تنظیم بازار آن نیز با سهولت بیشتری صورت می گیرد.