Share/Save/Bookmark
 
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۴
کد مطلب : 12109
 

اجرای طرح جلوگیری از عرضه و ذبح غیرمجاز احشام و طیور در معابر
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۷ از اجرای طرح ضربتی جلوگیری از عرضه و ذبح غیرمجاز و ناسالم احشام و طیور در معابر اصلی این منطقه خبر داد.
مرجع : خبرگزاری مهر
 
اجرای طرح جلوگیری از عرضه و ذبح غیرمجاز احشام و طیور در معابر
رضا مددی با اعلام این مطلب افزود: این طرح نیز مطابق با حکم ابلاغی دادسرای ناحیه ۳۷ ویژه امور شهرداری ها و حمایت از انفال و ثروت های عمومی و با همکاری عوامل انتظامی کلانتری شهید نامجو در سطح منطقه ۷ به ویژه در ناحیه ۱ و ۵ و خیابان های سبلان شمالی و جنوبی و شهید مدنی اجرایی شده است.

وی تصریح کرد: در جریان اجرای این طرح ضمن ابلاغ اخطارهای کتبی و شفاهی به متخلفین، با اخذ دستور حکم قضایی در صورت تمرد و مقاومت در برابر مأمورین انتظامی با آنها برخورد قانونی می شود.

معاون شهردار منطقه ۷ با اشاره به اجرای طرح رفع سدمعبر و مزاحمت های اصناف در معابر اصلی و پرتردد منطقه، افزود: سدمعبر از جمله مباحثی است که ضمن تعرض به حقوق شهروندی، آلودگی بصری برای شهر را نیز به همراه دارد. از همین رو مطابق با تأکید معاونت های امور مناطق و خدمات شهری شهرداری تهران و همچنین منویات شهردار منطقه هفت، طرح ضربتی رفع سدمعبر و مزاحمت های اصناف در سطح معابر نواحی ۵ گانه اجرایی شد.

وی یادآور شد: این طرح با نظارت اداره ساماندهی و حضور عوامل اجرایی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران و با مشارکت تیم معبربان خدمات شهری نواحی ۵ گانه با هدف احقاق حقوق شهروندی از تاریخ ۱ دی ماه آغاز و تاکنون در معابر پرتردد سطح محدوده منطقه هفت اجرا و به صورت هفتگی تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.

مددی برخورد قاطعانه و مستمر با متخلفین شهری را از عوامل تأثیرگذار در کاهش و رفع معضل سدمعبر عنوان کرد و گفت: در منطقه ۷ نیز با بازدیدهای مستمر از سطح محلات و ابلاغ اخطارهای کتبی و شفاهی به اصناف و بساط گستران سعی داریم تا آرامش و آسایش را برای شهروندان فراهم و در جهت فرهنگ سازی رعایت حقوق شهروندی در میان افراد جامعه گام برداریم.