Share/Save/Bookmark
 
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۸
کد مطلب : 12316
 

افتتاح بیش از ۲ هزار طرح بخش کشاورزی در سیستان و بلوچستان
زاهدان - رئیس کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر سیستان و بلوچستان گفت: ۲ هزار و ۱۷۰ طرح روستایی و عشایری با اعتبار ۲ هزار و ۱۳۲ میلیارد و ۱۴۱ میلیون ریال در استان به بهره برداری رسید.
مرجع : خبرگزاری مهر
 
افتتاح بیش از ۲ هزار طرح بخش کشاورزی در سیستان و بلوچستان
به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی سیستان و بلوچستان، رضا نجفی اظهار داشت: با افتتاح این طرح ها ۶۷ هزار و ۷۷۶ خانوار در سیستان و بلوچستان از مزایای آن بهره مند شدند.

وی ادامه داد: این طرح ها توسط سازمان جهاد کشاورزی، ادارات کل راه و شهرسازی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، شرکت آب و فاضلاب روستایی، نوسازی مدارس، ورزش و جوانان، کمیته امداد امام خمینی(ره)، شرکت برق منطقه ای و دانشگاههای علوم پزشکی زاهدان و ایرانشهر به اجرا در آمد.

وی افزود: اجرای این طرح ها زمینه اشتغالزایی برای ۲ هزار و ۸۱۸ نفر را به صورت مستقیم در سیستان و بلوچستان فراهم کرد.

رئیس کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر سیستان و بلوچستان بیان کرد: در دهه فجر امسال همچنین رقابت های حفظ و قرائت قرآن کریم، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران و برپایی رقابت های ورزشی بومی - محلی، اعزام تیم های دامپزشکی و ارائه خدمات رایگان واکسیناسیون دام در مناطق روستایی و عشایری و برپایی نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر و نواختن گلبانگ انقلاب در مناطق روستایی این استان برگزار شد.