Share/Save/Bookmark
 
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۱۵
کد مطلب : 6483
 

شاه غیبی:
60 واحد مرغداری در سطح کردستان وجود دارد
سنندج - خبرگزاری مهر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: 60 واحد مرغداری در سطح استان فعالیت دارند که سالانه 55 هزار تن گوشت مرغ را تولید می کنند.
مرجع : خبرگزاری مهر
 
60 واحد مرغداری در سطح کردستان وجود دارد
سیروس شاه غیبی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای تامین کالاهای اساسی در استان کردستان اظهار داشت: خوشبختانه در زمینه تامین کالاهای اساسی مورد نیاز در استان مشکلی وجود ندارد و پیش بینی های لازم در این بخش صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه تمهیدات لازم در راستای تامین کالاهای اساسی در نظر گرفته شده است، افزود: در حال حاضر تمامی انبارهای استان کردستان از کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم پر است و هیچ گونه کمبودی وجود ندارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان، بیان کرد: حرکت در راستای تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی یکی از اولویت های کاری سازمان صنعت، معدن و تجارت است.

شاه غیبی یادآور شد: خوشبختانه اصناف و بازاریان استان حامیان اصلی این سازمان در تنظیم بازار بوده اند و انتظار می رود با تعامل بیشتر قیمت کالاهای اساسی متناسب با نرخ بازار شود.

وی با اشاره به اینکه در تمامی ساعت روز گشت های ویژه سازمان صنعت، معدن و تجارت بر بازار نظارت دارند، ادامه داد: با افراد سود جو با قاطعیت برخورد می شود.