Share/Save/Bookmark
 
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۲
کد مطلب : 9435
 

یک واحد پرورش مرغ گوشتی در ابرکوه به بهره برداری رسید
شرکت تعاونی پرورش مرغ گوشتی ماکیان دشت کویر ابرکوه در منطقه فراغه این شهرستان با ظرفیت تولید 60 هزار قطعه روز چهارشنبه با حضور مسوولان شهرستانی به بهره برداری رسید.
مرجع : خبرگزاری ايرنا
 
یک واحد پرورش مرغ گوشتی در ابرکوه به بهره برداری رسید
رییس اداره تعاون ،کار و فاه اجتماعی شهرستان ابرکوه در حاشیه آیین بهره برداری این واحد تولیدی به خبرنگار ایرنا گفت: این واحد تولیدی با 20 میلیارد ریال سرمایه گذاری و تولید 120 تن گوشت مرغ در هر دوره پرورش به بهره برداری رسید.

'ناصر زارع' افزود: این واحد تولیدی در زیربنایی به مساحت پنج هزار و 400 متر مربع توسط بخش خصوصی احداث و به دستگاهها و فنون مدرن روز نسبت به تغذیه وپرورش جوجه ها مجهز شده است.

وی اظهار کرد: این شرکت دارای چهار سالن پرورش مرغ با اشتغالزایی 25 نفر که سالیانه 600 تن گوشت سفید تولید و روانه بازار مصرف می کند.

'محمد عظیمی' مدیر این واحد تولیدی نیز به خبرنگار ایرناگفت: نداشتن گاز با توجه به قرار گرفتن در فاصله دو کیلومتری شبکه انتقال گاز، عدم پوشش جاده آسفالته و نداشتن فضای سبز از مشکلات این واحد تولیدی است.

'محمدعلی حاتمی زاده' مدیر جهاد کشاورزی ابرکوه هم در گفت گو با خبرنگارایرنا افزود: هم اکنون 70 واحد پرورش مرغ صنعتی در ابرکوه با ظرفیت یک میلیون 190 هزار قطعه جوجه فعال است.

ابرکوه با 50 هزار نفر جمعیت در 140 کیلومتری جنوب غربی شهر یزد واقع است.