Share/Save/Bookmark
 
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۷
کد مطلب : 12612
 

چرا اشتغال زایی با دستگاه جوجه کشی نسبت به سایر مشاغل خانگی سود بیشتری دارد؟
افرادی که به نگهداری پرندگان و طیور علاقه دارند، می توانند اشتیاق خود را به کار بیندازند و مقدمات اشتغال زایی را برای خودشان و دیگران فراهم کنند.
مرجع : خبرگزاری فارس
 
چرا اشتغال زایی با دستگاه جوجه کشی نسبت به سایر مشاغل خانگی سود بیشتری دارد؟
کارآفرینی با دستگاه جوجه کشی ، یکی از روش های مطمئن برای کسب درآمد و پول سازی است. اگر به پرورش پرندگان علاقه دارید، با استفاده از یک دستگاه جوجه کشی می توانید سود بسیاری به دست بیاورید. از شما می خواهیم تا پایان این نوشته همراه ما باشید، این مطلب، شما را با جزئیات کارآفرینی با دستگاه جوجه کشی آشنا می کند.

افرادی که به نگهداری پرندگان و طیور علاقه دارند، می توانند اشتیاق خود را به کار بیندازند و مقدمات اشتغال زایی را برای خودشان و دیگران فراهم کنند.

کارآفرینی با دستگاه جوجه کشی ، یکی از فعالیت های سودآور در ایران است. با استفاده از دستگاه جوجه کشی، می توانید تخم پرنده هایی چون مرغ، بلدرچین، کبک، غاز، اردک، بوقلمون، مرغ عشق، طوطی، کاسکو و دیگر پرنده ها را به جوجه تبدیل کنید و بعد از به دنیا آمدن جوجه ها، آنها را در بازار بفروشید یا جوجه ها را تا زمان بالغ شدن پرورش دهید و بعد از بزرگ شدن آنها را به فروش برسانید.

برای اینکه با کمک یک دستگاه جوجه کشی پول درآورید، بر خلاف سایر مشاغل خانگی نیاز به فضای بزرگ و سرمایه زیادی ندارید؛ فقط کافی است اراده کنید و شروع کنید. حتی می توانید در خانه خود نیز یک دستگاه جوجه کشی خانگی داشته باشید و در محل زندگیتان، این کار را انجام دهید.

دستگاه جوجه کشی خانگی

کارآفرینی با دستگاه جوجه کشی خانگی برای خانم های خانه دار و افرادی که دوست دارند در منزل خود کسب و‌کاری پرسود داشته باشند، مناسب است. شما می توانید با تهیه یک دستگاه جوجه کشی خانگی از شرکت های معتبر کار خود را شروع کنید.

دستگاه جوجه کشی ارزان

در خرید دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت باید توجه کنید. متاسفانه بعضی از دستگاه های جوجه کشی ارزان قیمت، توسط دلالان و واسطه گران فروخته می شوند؛ یعنی افرادی هستند که دستگاه ها را با قیمتی پایین خریداری می‌کنند و با تبلیغات دروغین، دستگاه را با نامی دیگر و با قیمتی به مراتب بالاتر می فروشند. معمولا این دستگاه ها بی کیفیت هستند و سیستم کنترل، تهویه هوا و قطعات مناسبی ندارد. اگر تخم پرنده در چنین دستگاهی قرار بگیرد هرگز به جوجه تبدیل نخواهد شد! سعی کنید از شرکت های معتبر یک دستگاه ارزان بخرید.

اینها را گفتیم تا اهمیت خرید دستگاه جوجه کشی مناسب را درک کنید. با خرید یک دستگاه مناسب، از هدر رفتن سرمایه و وقت خود جلوگیری خواهید کرد و می توانید با خیالی راحت به کارآفرینی با دستگاه جوجه کشی بپردازید.

ساخت دستگاه جوجه کشی

اگر بودجه کافی برای خرید دستگاه جوجه کشی در اختیار ندارید، می‌توانید خودتان در منزل دستگاه جوجه کشی بسازید و کار خود را شروع کنید.

اقدامات لازم برای ساخت دستگاه جوجه کشی : جعبه ای با اندازه مناسب بسازید. جعبه باید به اندازه ای باشد که بتوانید تخم مرغ نطفه دار، لامپ و ظرف آب را در داخل جعبه قرار دهید. توری فلزی مقاوم به عنوان درب دستگاه. روی جعبه یونولیتی باید سوراخی به اندازه سرپیچ لامپ ایجاد کنید و لامپ را از سوراخ رد کنید. لامپ باید طوری در داخل جعبه قرار بگیرد که تخم مرغ ها را نسوزاند و آنها را آبپز نکند! برای اینکه هوا در جعبه گردش داشته باشد، باید دو سوراخ ایجاد کنید تا تخم مرغ ها نفس بکشند. برای اینکه رطوبت مورد نیاز تخم ها فراهم شود، ظرفی آب در داخل جعبه بگذارید. در آخر، روی جعبه یونولیتی یک پنجره درست کنید تا بتوانید داخل دستگاه جوجه کشی را ببینید.

قیمت دستگاه جوجه کشی

انواع مدلهای دستگاه های جوجه کشی هم در ایران و هم در خارج از ایران ساخته می شوند که از نظر قیمت و مشخصات فنی با یکدیگر فرق دارند.

بدنه دستگاه، سنسور دما و رطوبت، برد جوجه کشی، شانه های جوجه کشی و راک جوجه کشی از جمله مشخصات مهم دستگاه های جوجه کشی هستند که در قیمت دستگاه جوجه کشی تاثیر گذار هستند.

در این نوشته قصد داشتیم که شما را با مقدمات کارآفرینی با دستگاه جوجه کشی آشنا کنیم. شما میتوانید برای شروع کار از شرکت هایی که در این زمینه مشاوره ارائه میدهند کمک بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با شرکت بلدرچین دماوند به شماره تلفن 02177955451 تماس بگیرید.