Share/Save/Bookmark
 
يکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۶
کد مطلب : 10929
 

آمادگی برای عرضه نامحدود مرغ 5400 تومانی در بازار خوزستان
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان آمادگی این شرکت را برای عرضه نامحدود مرغ منجمد با قیمت مصرف کننده حداکثر 5400 تومان برای هر کیلوگرم اعلام کرد.
مرجع : خبرگزاری ايسنا
 
آمادگی برای عرضه نامحدود مرغ 5400 تومانی در بازار خوزستان
هادی سلامات با اشاره به جلسه تنظیم بازار هفته گذشته استانداری اظهار کرد:‌ در این جلسه آمادگی خود را برای عرضه‌ هر کیلوگرم مرغ منجمد با قیمت 4800 تومان درب سردخانه اعلام کردیم که با احتساب حداکثر سود، قیمت مصرف کننده این محصول در 6 شهرستان دارای سردخانه یعنی شهرستان‌های اهواز،‌ آبادان، خرمشهر، باوی، حمیدیه و کارون حداکثر 5300 تومان و برای سایر شهرستان‌های استان حداکثر کیلویی 5400 تومان است.

وی افزود: ‌اکنون نزدیک به 735 تن مرغ منجمد با ماندگاری بیش از 4 ماه در سردخانه‌های شرکت پشیتبانی امور دام استان ذخیره شده است و با توجه به اینکه شرکت پیشتیبانی امور دام کشور در حال حاضر از ذخایر حداقل 50 هزار تنی مرغ منجمد برخوردار است، آمادگی خود را برای عرضه‌ مرغ به هر میزان مورد نیاز اعلام می‌کنیم.

سلامات با اشاره به افزایش قیمت مرغ کشتار روز در روزهای اخیر خاطرنشان کرد: ‌مرغ‌های منجمد شرکت پشتیبانی امور دام از نوع خط 2، صادراتی و جزء بهترین نمونه‌های مرغ منجمد و دارای تاییدیه دامپزشکی هستند.

وی عنوان کرد: با توجه به افزایش قیمت مرغ، در هر سطحی که استان تقاضا کند آمادگی عرضه و تامین مرغ منجمد را داریم و همچنین اکنون نزدیک به 2 میلیون و 382 کنسرو مرغ با قیمت 3100 تومان نیز در این شرکت موجود است.

سلامات بیان کرد: ‌در جلسه تنظیم بازار استانداری در هفته گذشته، آمادگی خود را برای واردات گوشت گوساله داخلی از استان سیستان و بلوچستان با قیمت هر کیلوگرم 18 هزار و 500 تومان را داریم.

وی افزود: در روزهای اخیر مردم استقبال خوبی از مرغ منجمد داشتند و با توجه به این‌که قیمت مرغ کشتار روز تا 8 هزار و 900 تومان برای هر کیلوگرم افزایش یافت، از پایان ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از 150 تن مرغ منجمد به فروش رسانده‌ایم.