Share/Save/Bookmark
۲ نظر
 
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۲۰
کد مطلب : 9064
 

129 مرکز تکثیر مرغ بومی در همدان راه اندازی شد
مدیرمرکز اجرایی قرارگاه جهاد اقتصادی سپاه انصارالحسین (ع) همدان گفت : در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، 129 مرکز تکثیر مرغ بومی در سالجاری با حمایت بسیج سازندگی در این استان راه اندازی شد.
مرجع : خبرگزاری ايرنا
 
129 مرکز تکثیر مرغ بومی در همدان راه اندازی شد
ˈخداداد کرمیˈ روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : افراد فعال در زمینه جوجه ریزی به دنبال حمایت بسیج از طرح تکثیر مرغ بومی، طرح هایی برای توسعه و راه اندازی مراکز جوجه ریزی ارائه کردند.

وی اضافه کرد: کارشناسان بسیج سازندگی محل پرورش و تکثیر جوجه را از نظر نور ، تهویه و دیگر مسایل فنی مورد بررسی قرار داده و پس از تایید 20 تا 300 میلیون ریال بر اساس نوع و ظرفیت طرح، به متقاضی تسهیلات پرداخت می کنند.

وی اظهار داشت : کارشناسان بسیج سازندگی با شناسایی مشکلات، در صدد رفع و تعدیل قسمتی از مشکلات با اجرای طرح حمایت از تکثیر مرغ بومی برآمدند تا بتوان از این طریق بخشی از تخم مرغ و گوشت مورد نیاز خانواده ها را تامین کرد.

مدیرمرکز اجرایی قرارگاه جهاد اقتصادی سپاه همدان اضافه کرد : خانوارهای ساکن در روستاها از این طرح استقبال کرده و برای کاهش هزینه نگهداری مرغ از پسماند محصولات کشاورزی و غذای خانگی نیز استفاده کردند.

کرمی بیان کرد : از دیگر مزایای حمایت از تکثیر مرغ بومی کم بودن بیماری در بین مرغ های خانگی تا مرغ های وارداتی است و همین امر از نظر توجه به مسایل بهداشتی بسیار حائز اهمیت است.
 

وحید
۱۳۹۴-۱۱-۲۵ ۱۱:۱۳:۱۷
تهیه مرغ تخمگذار محلی یا بومی وتجهیزات نگهداری برای تعداد ۱۰۰ الی۲۰۰ عددی

_________________________________
پاسخ:
اداره جهاد شهرستان
۱۳۹۶-۰۱-۰۵ ۱۷:۱۹:۵۸
سلام. سال نو را به همه دوستان عزیز تبریک میگم. من خودم تولید کننده تخم مرغ محلی هستم و 3 ساله که در ملایر درحال فعالیت هستم. تولیداتم در روز به هشت هزارو پانصد تخم مرغ میرسه. من قصد صادرات دارم و دوستانی دارم که این کار را میتونن انجام بدن تحت نظارت شبکه بهداشت کشور. از تولید کنندگان عزیز دراین گروه از مواد غذایی درخواست همکاری دارم. شماره تماس; 09336509750. سپاسگذارم