Share/Save/Bookmark
 
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۲۲:۰۲
کد مطلب : 6481
 

مشکلات مرغداران تخم‌گذار به‌زودی رفع می‌شود
طی جلساتی که در کارگروه مشترک دولت، مجلس و بخش خصوصی برگزار شد، مقرر شد مشکلات مرغداران تخم‌گذار هرچه سریع‌تر رفع شود.
مرجع : خبرگزاری ایانا
 
مشکلات مرغداران تخم‌گذار به‌زودی رفع می‌شود
نایب‌رئیس اول کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر به‌دلیل کاهش قیمت تخم‌مرغ در بازار و توجیه نداشتن تولید این محصول، متأسفانه برخی از مرغداران اقدام به کشتار و حذف گله‌های خود می‌کنند.
محمد اسماعیل‌نیا در ادامه افزود: در جلساتی که کارگروه مشترک دولت، مجلس و بخش خصوصی داشته تصمیمات خوبی در مورد رفع مشکلات مرغداران تخم‌گذار گرفته شده و تقاضای ما این است که مرغداران اقدام به حذف گله‌های خود نکنند.
وی تصریح کرد: در آینده نزدیک خبرهای بسیار خوبی را برای مرغداران خواهیم داشت و این قشر زحمتکش و تولیدکننده باید با امیدواری به کار خود ادامه دهند.
نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این کارگروه حل مشکلات مرغداران را در دستور کار خود قرار داده است، اظهار داشت: صنعت مرغ کشورمان بسیار قدرتمند است و سرمایه بزرگ و خوبی چه در صنعت مرغ گوشتی و چه در صنعت مرغ تخم‌گذار وجود دارد و از همین رو باید حمایت‌های لازم از آن انجام شود.
اسماعیل‌نیا با اشاره به اینکه در کارگروه مشترک دولت، مجلس و بخش خصوصی مشکلات بخش کشاورزی و دام و طیور مورد بررسی قرار می‌گیرد، گفت: در این کارگروه وزرای جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت و معاونان آنها حضور دارند و برخی از جلسات نیز با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار می‌شود.