داخلی     آرشيو گفتگو     مصاحبه ها
Share/Save/Bookmark
 
چهارشنبه ۲۳ تير ۱۳۸۹ ساعت ۱۵:۲۴
کد مطلب : 1703
 

مصاحبه با آقای دکتر رامین فرامرزی، مدیریت علمی- فنی شرکت تلاونگ
شركت تلاونگ همواره ارتقاء كيفيت و نوآوري در توليد محصولات را سرلوحه كار خود قرارداده و هم اكنون پس از سه دهه فعاليت در صنعت دام وطیور، مجموعه متنوعي از محصولات مختلف را با ايجاد ارتباط متقابل با شركت هاي معتبر اروپايي ، توليد وعرضه نموده است .

1
- آقای دکتر لطفا در مورد تاریخچه و تولیدات تلاونگ توضیحاتی بیان فرمائید.
شركت تلاونگ در سال 1356 با تاسيس يك مزرعه پرورش مرغ گوشتي با ظرفيت 170000 قطعه در راه خدمت به پيشرفت صنعت مرغداري گام نهاد و در روند توسعه فعاليتهاي خود اقدام به تاسيس مزارع مرغ مادر گوشتي، كارخانه جوجه كشي ، مزارع پرورش مرغ تخمگذار ، گوشتي و كارخانجات توليد نهاده هاي تغذيه اي دام و طيور نمود كه از جمله توليدات آن مي توان به موارد زير اشاره كرد :
     مكمل هاي ويتامينه و معدني و پرميكس هاي درماني طيور گوشتي ، تخمگذار و مادر .
     كنسانتره هاي غذايي طيور گوشتي و تخمگذار .
     دان ويژه جهت مصرف طیور گوشتي .
     مكمل هاي غذايي دام .
     دی کلسیم فسفات .

2- آیا محصول جدیدی در سبد تولید خود دارید ؟ در صورت مثبت بودن، مزایای آن را بیان نمائید.
بله، تولید کنسانتره هایی بر اساس شرایط متفاوت آب و هوایی برای طیوری که در آن مناطق پرورش داده می شوند، مثلا برای مناطق با آب و هوای گرم، سرد، مرطوب، مرتفع و ... که در هر مورد باید شرایطی را در نظر گرفت.

3- برنامه آینده شما در راستای ارتقاء کیفیت محصولات خود چیست؟
شركت تلاونگ همواره ارتقاء كيفيت و نوآوري در توليد محصولات را سرلوحه كار خود قرارداده و هم اكنون پس از سه دهه فعاليت در صنعت دام وطیور، مجموعه متنوعي از محصولات مختلف را با ايجاد ارتباط متقابل با شركت هاي معتبر اروپايي ، توليد وعرضه نموده است . متعاقب توليد محصولات متنوع ، جهت ارائه خدمات لازم به مصرف کنندگان و تبادل اطلاعات فني با ساير كارشناسان وهمچنين توسعه علم و دانش در صنعت دام و طيورکشوراقدام به تاسيس گروه علمي و پژوهشي نموده است. اين گروه شامل دامپزشكان ، كارشناسان دامپروري و متخصصين آزمايشگاه مي باشد كه تحت نظر مديري علمي و فني تلاونگ فعاليت مي نمايند و از جمله فعاليتهاي اين گروه مي توان به موارد زير اشاره نمود :
1- ارائه خدمات در خصوص نهاده هاي تغذيه اي تلاونگ به پرورش دهندگان از قبيل جيره نويسي رايگان ، حضور فيزيكي در محل و توصيه هاي علمي – كاربردي در زمينه هاي مديريت پرورش ، تغذيه و بيماري هاي دام و طيور .
2- آشنا نمودن كارشناسان ، مرغداران و دامداران سراسر کشور با آخرين يافته هاي علمي از طريق برگزاري سمينارهاي منطقه اي .
3- نظارت و كنترل كيفي محصولات توليدي با انجام آزمايشات لازم در آزمايشگاه مجهز شركت تلاونگ .
4- از دیگرخدمات ارزشمند شرکت تلاونگ می توان به انجام آزمایشات لازم بصورت رایگان بروی سایراقلام تشکیل دهنده دان (ذرت وکنجاله سویا) با توجه به اهمیت کیفی این مواد در کسب نتایج مطلوب ، جهت مرغداران متقاضی اشاره نمود.

4- در پایان اگر توضیحات تکمیلی برای خوانندگان دارید، لطفا بیان فرمایید.

متخصصين گروه علمي و پژوهشي شركت تلاونگ همواره آماده ارائه راهنمايي ها و اطلاعات لازم در خصوص محصولات توليدي خود به مرغداران ودامداران محترم سراسر كشورمي باشند. لازم به ذکر است این شرکت نسبت به توليد مكمل وکنسانتره های سفارشي (با فرمولهاي اختصاصی) که به تائیدواحد تحقیق وتوسعه تلاونگ رسیده باشد نيزاقدام مي نمايد . ضمنا توصیه می کنم باتوجه به نقش مهم آب مصرفی در پرورش طیور ، باید کیفیت آن از لحاظ معیارهای زیر موردبررسی قرار گیرد : الف- آلودگی میکروبی ب - خواص فیزیکی شیمیایی(PH ، سختی و مواد جامد محلول) ج- املاح (نیتراتها ،سولفاتها ،سدیم و آهن ) د - فلزات سنگین


دی کلسیم فسفات تلاونگ

مکمل و کنسانتره های تلاونگ