بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
تصاویری از پرندگان وحشی
۱۳۹۱/۱۲/۱۳ ۱۶:۲۱
بزرگ‌ترین لانه‌های پرندگان
زهرا محمودی در يک پزشک نوشت:کرکس‌ها، عقاب‌ها و جغدها نیز به تناسب جثه‌شان بر روی بام و دیواره‌های این خانه‌ها سکنی می‌کنند.
۱۳۹۱/۱۲/۰۴ ۱۱:۱۰
دفتر جدید تلاونگ افتتاح شد
۱۳۹۱/۱۱/۲۹ ۲۰:۳۲
تصاویر/ دنیای پرندگان
۱۳۹۱/۱۱/۱۵ ۱۲:۳۰
پرورش اردک در روستای زاغده شهرستان آمل
۱۳۹۱/۱۱/۱۲ ۱۲:۴۴
گزارش تصویری / فروش پرندگان زینتی
کاسکو، طوطی، قناری، مرغ عشق، مرغ مینا و کبوتر از جمله پرندگان زینتی هستند که پرورش و نگهداری آن از جمله علاقمندیهای انسان است.
۱۳۹۱/۱۱/۰۳ ۱۲:۳۶
گزارش تصویری / پرندگان زینتی
کاسکو، طوطی، قناری، مرغ عشق، مرغ مینا و کبوتر از جمله پرندگان زینتی هستند که پرورش و نگهداری آن از جمله علاقمندیهای انسان است.
۱۳۹۱/۱۱/۰۱ ۰۹:۱۶
بازار کبوتر فروشی
بازار کبوتر فروشی در حومه شهر سبزوار طی روزهای ایام هفته شاهد حضور جمع زیادی از شهروندان سبزواری برای خرید و فروش انواع کبوتران است.
۱۳۹۱/۱۰/۳۰ ۱۱:۵۷
مهاجرت قوهای مهاجر
مهر : در حاشیه شهر سرخرود شهرستان آمل قو های بسیار زیادی دیده میشود که از روسیه به این مکان مهاجرت نموده به همین دلیل مردم بسیاری برای دیدن این منظره بی نظیر از سراسر ایران به این منطقه سفر کرده اند.
۱۳۹۱/۱۰/۲۶ ۱۰:۴۴
پرورش گاو میش
۱۳۹۱/۱۰/۲۱ ۲۰:۲۲
گزارش تصویری / مراکز نگهداری و پرورش مرغ
تولید و تکثیر مرغ تخمگذار به دلیل مقرون به صرفه بودن اقتصادی و به عنوان یکی از کالاهای اساسی و مورد نیاز در هر خانوار به عنوان یکی از مشاغل سود آور برای سرمایه گذاران و تاسیس کنندگان مبدل شده است.
۱۳۹۱/۱۰/۱۸ ۱۳:۴۲
تصاویر شرم‎آور از سوء استفاده انسان از خروس!
خبرگزاری مهر در توصیفی عجیب از اقدام شرم‎آور به جنگ انداختن خروس‎ها نوشت : جنگ خروس ها از قدیمی ترین مبارزه های پرتماشاگر جهان است و قدمت آن در ایران به شش هزار سال قبل بازمی‌گردد. اولین بار خروس‌ها برای ...
۱۳۹۱/۱۰/۱۷ ۱۳:۵۹
تصاویر/ مرکز پرنده‌فروشان بزرگراه آزادگان
از خرداد سال 89 که پرندگان در قفس خیابان مولوی به حاشیه تهران هجرت کردند، بساط فروش غیرمجاز و قاچاق پرندگان و آلودگی‌های زیست‌محیطی از قلب پایتخت جمع شد. با راه‌اندازی مرکز پرنده‌فروشان در بزرگراه آزادگان،...
۱۳۹۱/۱۰/۱۷ ۱۳:۳۵
تصاویر / خرید و فروش پرنده
نگهداری پرنده یکی از علاقمندیهای انسان در طول سالهای متمادی بوده که نظارت مراکز بهداشتی در جهت خرید و فروش آن امری الزامی است.
۱۳۹۱/۱۰/۱۴ ۱۱:۴۹
برترین عکس‌های سال2012 دنیای حیوانات
برترین عکس های دنیای حیات وحش در سال 2012 به انتخاب خبرگزاری آتلانتیک منتشر شد.
۱۳۹۱/۱۰/۱۲ ۰۸:۵۰
کوچ زمستانی دام در گیلان
۱۳۹۱/۱۰/۰۷ ۱۱:۲۲
پنجمین نمایشگاه محصولات سالم و ارگانیک امروز با حضور مسئولان دولتی، کارشناسان و اتحادیه بخش خصوصی در نمایشگاه بوستان گفتگو افتتاح شد.
۱۳۹۱/۱۰/۰۴ ۰۹:۳۱
تصاویر : خلق اثر از ترکیب تخم مرغ و خاک
گزیده آثار فرزانه یوسفی در نمایشگاه نقاشی برجسته و زیورآلات به سبک خاک ورنگ در موزه ی مردم شناسی مجموعه تاریخی کاخ گلستان از بیست و ششم آذر تا ششم دیماه دایر شده است.
۱۳۹۱/۰۹/۲۹ ۰۸:۵۰
نمایشگاه بین المللی صنعت نان
۱۳۹۱/۰۹/۲۰ ۰۸:۴۱
تصاویری از انواع ساندویچ تخم مرغ (2)
۱۳۹۱/۰۹/۱۹ ۱۳:۱۶