دربارهء ما

تلاونگ


شركت تلاونگ در سال 1356 باتاسيس يك مزرعه پرورش مرغ گوشتي با ظرفيت 170000 قطعه در راه خدمت به پيشرفت صنعت مرغداري گام نهاد و در روند توسعه فعاليتهاي خود اقدام به تاسيس مزارع مرغ مادر گوشتي ،كارخانه جوجه كشي ، مزارع پرورش مرغ تخمگذار ، گوشتي و كارخانجات توليد نهاده هاي تغذيه اي دام و طيور نمود كه از جمله توليدات آن مي توان به موارد زير اشاره كرد :

 1. مكمل هاي ويتامينه و معدني و پرميكس هاي درماني طيور گوشتي ، تخمگذار و مادر .
 2. كنسانتره هاي غذايي طيور گوشتي و تخمگذار .
 3. دان ويژه جهت مصرف طیور گوشتي .
 4. مكمل هاي غذايي دام .
 5. دی کلسیم فسفات .

شركت تلاونگ همواره ارتقاء كيفيت و نوآوري در توليد محصولات را سرلوحه كار خود قرارداده و هم اكنون پس از سه دهه فعاليت در صنعت دام وطیور، مجموعه متنوعي از محصولات مختلف را با ايجاد ارتباط متقابل با شركت هاي معتبر اروپايي ، توليد وعرضه نموده است .


امروزه گروه توليدي تلاونگ با دارا بودن كارخانجات توليد نهاده هاي تغذيه اي دام و طيور، توليدات متنوع ، تعداد كثيركاركنان و متخصصين ، گستردگي مزارع و پراكندگي واحدهاي پرورشي به عنوان يكي از بزرگترين مجموعه هاي توليدي كشور شناخته مي شود .


شرکت تلاونگ ،تنها عضوایرانی کمیسیون بین المللی تخم مرغ (IEC)، درسال 2002 میلادی در میان 300 شرکت ، برنده جایزه تخم مرغ کریستال بعنوان واحد نمونه تولیدتخم مرغ درجهان گردید. ضمنا این واحد در سال 1380 موفق به دریافت لوح نوآور نمونه صنعت طیور کشور از سوی جهاد کشاورزی و در همان سال به عنوان واحدتولیدی- صنعتی نمونه کشور از سوی وزارت صنایع برگزیده و در اولین جشنواره بین المللی صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان در سال 1386 نیز موفق به دریافت لوح و تندیس شد.


از دیگر افتخارات این شرکت در راستای سیاست کارآفرینی ،می توان به آغاز تولید تخم مرغ مایع پاستوریزه و تخم مرغ غنی شده با ویتامینE و سلنیوم آلی اشاره نمود که منجر به کسب جایزه سیب طلایی از جشنواره صنایع غذایی در سال 1385 شد.


گروه علمي و پژوهشي تلاونگ


شركت تلاونگ متعاقب توليد محصولات متنوع ، جهت ارائه خدمات لازم به مصرف کنندگان و تبادل اطلاعات فني با ساير كارشناسان وهمچنين توسعه علم و دانش در صنعت دام و طيورکشوراقدام به تاسيس گروه علمي و پژوهشي نمود .


اين گروه شامل دامپزشكان ، كارشناسان دامپروري و متخصصين آزمايشگاه مي باشد كه تحت نظر مديريت علمي و فني تلاونگ فعاليت مي نمايند .


از جمله فعاليتهاي اين گروه مي توان به موارد زير اشاره نمود :

 1. ارائه خدمات در خصوص نهاده هاي تغذيه اي تلاونگ به پرورش دهندگان از قبيل جيره نويسي رايگان ، حضور فيزيكي در محل و توصيه هاي علمي – كاربردي در زمينه هاي مديريت پرورش ، تغذيه و بيماري هاي دام و طيور .
 2. آشنا نمودن كارشناسان ، مرغداران و دامداران سراسر کشور با آخرين يافته هاي علمي از طريق برگزاري سمينارهاي منطقه اي .
 3. نظارت و كنترل كيفي محصولات توليدي با انجام آزمايشات لازم در آزمايشگاه مجهز شركت تلاونگ .
 4. فعالیت واحد تحقيق و توسعه با بهره گيري از يافته ‌هاي علمي جديد در جهت نوآوری و همگام شدن با پيشرفتهاي روز دنیا در زمينه تغذيه دام وطيور.
 5. ارتباط علمي با نشريات تخصصي صنعت دام و طيور از طريق ارائه مقالات تخصصي .
 6. حضور مستمر در نمايشگاهها و سمينارهاي تخصصي داخل و خارج از كشور .
 7. همكاريهاي متقابل با دانشگاهها و مراكز علمي معتبر.
 8. مديريت علمي سايت اطلاع رساني مرغداري تلاونگ و آشنا نمودن كاربران اينترنتي با جديدترين اطلاعات روز دنيا از طريق ارائه مقالات علمي در اين سايت (www.infopoultry.net) .

از دیگرخدمات ارزشمند شرکت تلاونگ می توان به انجام آزمایشات لازم بصورت رایگان بروی سایراقلام تشکیل دهنده دان( ذرت وکنجاله سویا) با توجه به اهمیت کیفی این مواد در کسب نتایج مطلوب ، جهت مرغداران متقاضی اشاره نمود.


متخصصين گروه علمي و پژوهشي شركت تلاونگ همواره آماده ارائه راهنمايي ها و اطلاعات لازم در خصوص محصولات توليدي خود به مرغداران ودامداران محترم سراسر كشورمي باشند .