Share/Save/Bookmark
 
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۱
کد مطلب : 10492
 

قیمت مرغ منجمد حداکثر 51 هزارریال/عرضه کنسرو مرغ برای مسافران نوروزی
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از تدارک و عرضه کنسرو مرغ برای مسافران نورزی خبر داد و گفت: از امروز هر کیلوگرم مرغ منجمد در فروشگاه های زنجیره ای و میادین میوه و تره بار کشور حداکثر با قیمت 51 هزار ریال عرضه می شود.
مرجع : خبرگزاری ايرنا
 
قیمت مرغ منجمد حداکثر 51 هزارریال/عرضه کنسرو مرغ برای مسافران نوروزی
علیرضا ولی روز شنبه درگفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: این شرکت برای تنظیم بازار شب عید و ایام نوروز و رای حمایت از مصرف کنندگان با کاهش قیمت هرکیلوگرم مرغ منجمد به 45 هزار ریال برای فروشندگان و قیمت حداکثر 51 هزار ریال برای مصرف کنندگان اقدام کرده است.
به گفته وی، این درحالیست که چندی پیش این شرکت قیمت هر کیلوگرم مرغ منجد را 55 هزار ریال اعلام کرده بود.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام اظهار داشت: در حال حاضر ذخایر مرغ، گوشت قرمز در همه فروشگاه های زنجیره ای و میادین میوه و تره بار سراسر کشور به اندازه کافی موجود است و هیچ کمبودی در این زمینه نداریم.
وی درباره عرضه گوشت قرمز برای ایام نوروز گفت: هم اکنون توزیع گوشت قرمز برعهده بخش خصوصی است و به میزان کافی در بازار موجود است اما شرکت پشتیبانی امور دام در صورت هرگونه کمبود گوشت قرمز و یا نوسان قیمت وارد بازار خواهد شد.
ولی، از تدارک و عرضه کنسرو مرغ برای مسافران نوروزی خبر داد و گفت: کنسرو مرغ به میزان زیادی توسط شرکت پشتیبانی امور دام در فروشگاه های زنجیره ای تدارک و عرضه شده و می توانند هرکنسرو مرغ را با قیمت 40 تا 45 هزار ریال به مصرف کنندگان عرضه کنند.
به گزارش ایرنا، امسال بیش از 100 هزار تن گوشت مرغ و میزان قابل توجهی گوشت قرمز وارداتی برزیلی برای تنظیم بازار شب عید تدارک دیده است.