هشدار فرماندار کرمانشاه به واحدهای عرضه مرغ زنده

خبرگزاری ايسنا , 21 آذر 1395 ساعت 14:29

فرماندار کرمانشاه به واحدهای عرضه مرغ زنده درسطح شهر کرمانشاه هشدار جدی داد.


فضل‌الله رنجبر در جلسه فوق العاده کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان کرمانشاه ضمن هشدار به واحدهای عرضه مرغ زنده درسطح شهر، از اعضا خواست تا با تشکیل اکیپ عملیاتی، با واحدهای صنفی فروش مرغ زنده درسطح شهرهای تابعه بویژه شهر کرمانشاه به صورت جدی برخورد کنند.

به گفته رنجبر تاکنون به 180 واحدصنفی که به صورت غیرمجاز به عرضه مرغ زنده درسطح شهر اقدام می کنند، اخطار داده شده که درصورت عدم توجه، واحدهای مذکور پلمب و با صاحبان آنها برخورد قانونی به عمل خواهد آمد.

فرماندار کرمانشاه گفت: این واحدها علاوه بر مخاطرات بهداشتی، نارضایتی ساکنین واحدهای مسکونی همجوار را نیز به وجود آورده اند، ضمن اینکه این واحدها باعث آلودگی محیط زیست نیز می شوند.

وی در ادامه ضمن قدردانی از همکاری خوب و شایسته مقامات قضایی، نیروی انتظامی، شهرداری، دامپزشکی و مرکز بهداشت، از اعضای کارگروه درخواست کرد پس از نصب بنر و انجام مصاحبه واطلاع رسانی لازم، نسبت به پلمب واحدهای متخلف که سلامت و بهداشت مردم را به خطر می اندازد اقدام جدی داشته باشند و گزارش کار خود را به این ستاد اعلام کنند.

درپایان این نشست مقرر شد در صورتی که واحدهای عرضه مرغ زنده درسطح کرمانشاه داوطلب تبدیل واحد به عرضه مرغ بهداشتی(پرکنده)شوند از تسهیلات بانکی و تخفیف برای صدور جواز برخوردار شوند.


کد مطلب: 11142

آدرس مطلب: http://infopoultry.net/vdcirzaz.t1az52bcct.html

موسسه اطلاعات مرغداری
  http://infopoultry.net