۳۸۶ تن مرغ منجمد و ۱۶ تن گوشت قرمز در هرمزگان توزیع شد

خبرگزاری مهر , 16 خرداد 1396 ساعت 20:28

مدیر تنظیم بازار محصولات و نهاده های کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: ۳۸۶ تن مرغ منجمد و۱۶ تن گوشت قرمز از ابتدای ماه رمضان تاکنون در سراسر استان توزیع شد.


به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از جهادکشاورزی هرمزگان، عزیز سیدی سه شنبه دراین زمینه به خبرنگاران اعلام کرد: همچنین در این مدت ۶۰ تن شکر با نرخ ۲ هزار و۵۲۰ تومان در هرمزگان توزیع شده است.

وی بیان داشت: عاملان توزیع در شهرستان های بندرعباس، بندرلنگه، قشم، بشاگرد، رودان و میناب تا پایان ماه مبارک رمضان عملیات توزیع کالاهای اساسی را انجام می دهند.

مدیر تنظیم بازارمحصولات و نهاده های کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان یادآورشد: در ایام ماه رمضان مرغ منجمد با قیمت عمده در محل سردخانه هر کیلو گرم پنج هزار و ۳۰۰ تومان و در شهرستان بندرعباس هر کیلوگرم پنج هزار و ۸۰۰ و در شهرستان های استان هر کیلو گرم پنج هزار و ۹۰۰ تومان توزیع می شود.

سیدی اضافه کرد: گوشت قرمز منجمد در محل سردخانه هر کیلو گرم ۲۲ هزار تومان و در بندرعباس هر کیلو گرم ۲۳ هزار تومان و در سایر شهرستان های استان هر کیلو گرم ۲۳ هزار و ۱۰۰ تومان توزیع می شود.

وی گفت: شکر در محل کارخانه با نرخ هر کیلو گرم ۲ هزار و ۵۲۰ تومان و در سراسر استان ۲ هزار و ۸۵۵ تومان عرضه خواهد شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: برنج سفید هم در محل کارخانه با قیمت هر کیلو گرم ۲ هزار و ۴۰۰ تومان و در دیگر مناطق استان با قیمت ۲هزار و ۷۰۰ تومان توسط عاملان توزیع عرضه خواهد شد.

براساس اعلام سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان ، عرضه کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان از یکم خردادماه جاری در این استان آغاز شده است.


کد مطلب: 11249

آدرس مطلب: http://infopoultry.net/vdcgyx9q.ak9qt4prra.html

موسسه اطلاعات مرغداری
  http://infopoultry.net