عرضه مرغ 5100 تومانی در مازندران

خبرگزاری فارس , 19 خرداد 1395 ساعت 15:32

مدیر تنظیم بازار محصولات و نهاده‌های کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به عرضه مرغ 5100 تومانی گفت: هدف از اجرای طرح ضیافت، تثبیت قیمت‌ها در دامنه مناسب قیمتی و ایجاد تعادل در عرضه و تقاضا است.


حسین نگهدار درباره اجرای طرح ضیافت در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: هدف از اجرای طرح ضیافت، تثبیت قیمت‌ها در دامنه مناسب قیمتی و ایجاد تعادل در عرضه و تقاضا است.

وی افزود: مسؤولیت اجرای طرح ضیافت ماه مبارک رمضان به ستاد تنظیم بازار استان‌ها واگذار شد تا هر استان متناسب با ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها، نیاز و ملاحظات خود اقدامات لازم را در طرح ضیافت به عمل آورد.

نگهدار ادامه داد: پایش و افزایش عرضه و تامین و توزیع کالاهای اساسی به منظور ایجاد ثبات در بازار و جلوگیری از کاهش نوسانات قیمت، برگزاری نمایشگاه‌های طرح ضیافت برای عرضه مستقیم اقلام پرمصرف در این ایام با قیمت پایین‌تر از قیمت بازار، برگزاری فروش‌های فوق‌العاده توسط فروشگاه‌های زنجیره‌ای و اصناف از اهداف اجرای طرح ضیافت است.

مدیر تنظیم بازار محصولات و نهاده‌های کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی مازندران اضافه کرد: بیش از 60 فروشگاه زیرپوشش تعاونی روستایی استان با هدف حفظ آرامش و مدیریت بازار در سطح استان فعال هستند.

وی خاطرنشان کرد: طرح تشدید بازرسی و نظارت بر کیفیت و کمیت کالاهای توزیعی توسط دستگاه‌های نظارتی اجرا می‌شود.

نگهدار اظهار کرد: 840 تن گوشت مرغ با قیمت مصرف کننده 5 هزار و 100 تومان، 5 تن گوشت قرمز با قیمت 19 هزار 500 تومان و 2 هزار و 45 تن شکر با قیمت 2 هزار و 500 تومان از اقلام تخصیصی طرح تنظیم بازار در ماه مبارک رمضان است.

مدیر تنظیم بازار محصولات و نهاده‌های کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی مازندران بیان کرد: با توجه به تولید گسترده گوشت مرغ و ذخیره‌سازی کافی این کالا، هیچ مشکلی برای تأمین و عرضه گوشت مرغ با قیمت مصوب وجود ندارد.

وی ادامه داد: توزیع گوشت قرمز با توجه به ظرفیت تولید و موجودی انبار در استان انجام می‌شود.

نگهدار خاطرنشان کرد: برای تامین خرما و حبوبات مورد نیاز در ماه مبارک رمضان تدابیر لازم اتخاذ شده و از طریق سازمان تعاونی روستایی با قیمت مناسب از استان‌های پر‌تولید تهیه و در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.


کد مطلب: 10763

آدرس مطلب: http://infopoultry.net/vdcgwu9q.ak9z34prra.html

موسسه اطلاعات مرغداری
  http://infopoultry.net