اعلام آمادگی برای تامین تخم‌مرغ سبد کالا

خبرگزاری ايسنا , 10 خرداد 1394 ساعت 14:59

در پی اعلام وزارت جهاد کشاورزی مبنی بر توزیع تخم‌مرغ در سبد کالای اقشار کم‌درآمد، مدیرعامل اتحادیه مرغداران مرغ تخم‌گذار گفت: برای تامین تخم‌مرغ در سبد کالای حمایتی دولت آمادگی کامل وجود دارد.


رضا ترکاشوند، مدیرعامل اتحادیه مرغداران مرغ تخم‌گذار در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه ماهانه حدود 15 هزار تن تخم‌ مرغ مازاد بر مصرف، تولید و صادر می‌شود، اظهار کرد: با همکاری وزارت جهاد کشاورزی طرحی را مبنی بر قرار گرفتن تخم‌مرغ در سبد کالای حمایتی دولت به ستاد تنظیم بازار پیشنهاد کردیم.

وی افزود: پیشنهاد اتحادیه مرغداران مرغ تخم‌گذار و وزارت جهاد کشاورزی در اوایل اردیبهشت ماه به ستاد تنظیم بازار ارائه و قرار شد،‌ توزیع تخم‌مرغ در قالب سبد کالای حمایتی دولت مورد پیگیری قرار گیرد.

ترکاشوند ادامه داد: با اجرای این طرح مرغداران می‌توانند به برقراری تعادل در بازار این محصول امیدوار باشند اما در هر صورت آمادگی کامل برای توزیع تخم‌مرغ در قالب سبد کالای حمایتی دولت وجود دارد و آنقدر مازاد تولید داریم که هیچ محدودیتی برای توزیع این محصول نداریم.

مدیرعامل اتحادیه مرغداران مرغ تخم گذار گفت: مرغداران مطالبات خود را به صورت کامل از دولت بابت توزیع تخم‌مرغ در سبد کالا طی سال گذشته دریافت کرده‌اند.


کد مطلب: 9808

آدرس مطلب: http://infopoultry.net/vdcg.z9yrak977pr4a.html

موسسه اطلاعات مرغداری
  http://infopoultry.net