آمادگی برای توزیع بیش از ۱۰۰۰تن مرغ منجمد در طرح ضیافت

خبرگزاری مهر , 12 خرداد 1395 ساعت 15:52

مدیر شرکت پشتیبانی امور دام استان بوشهر گفت: این شرکت برای توزیع بیش از ۱۰۰۰ تن مرغ منجمد در طرح ضیافت از آغاز ماه مبارک رمضان آمادگی دارد.


سید حیدر حسینی در گفتگو با مهر اظهار داشت: در راستای اجرای مصوبات ستادتنظیم بازار استان و دستورالعمل های ابلاغی به منظور ایجاد تعادل در عرضه و تقاضای بازار، شرکت پشتیبانی امور دام هر سال و به مناسبت های خاص، به ویژه ماه مبارک رمضان که میزان تقاضا برای اقلام پروتئینیِ پرمصرف مانند گوشت قرمز و مرغ افزایش می یابد، را توزیع می کند.

وی ادامه داد: این امر با هماهنگی تشکل های تولیدی و مجمع امور صنفی، متناسب با نیاز بازار صورت می گیرد و شرکت پشتیبانی امور دام استان، مرغ منجمد و گوشت قرمز را از محل ذخایر استراتژیک خود که تماما از محل تولیدات استان است به بازار عرضه می کند.

مدیر شرکت پشتیبانی امور دام استان بوشهر با بیان اینکه اقلام فوق در طی سال خریداری و ذخیره سازی شده است افزود: از همین رو توزیع این اقلام از تاریخ ششم خردادماه ۹۵ و همزمان با شروع به کار نمایشگاه طرح ضیافت در محل دایمی نمایشگاه بین المللی استان،آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

حسینی ابراز داشت: اطلاع رسانی و هماهنگی کامل در این خصوص با سازمان جهادکشاورزی استان بوشهر به عنوان دستگاه متولی تنظیم بازار استان به عمل آمده است.

قیمت و محل توزیع اقلام طرح ضیافت

وی گفت: در این طرح، هر کیلوگرم مرغ منجمد به قیمت ۴۵ هزار ریال درب سردخانه به عاملین توزیع، تحویل داده خواهد شد و حداکثر قیمت برای مصرف کننده ۵۱ هزار ریال است.

مدیر شرکت پشتیبانی امور دام استان بوشهر ادامه داد: گوشت قرمز نیز به ازای هر کیلو ۱۸۵ هزار ریال تحویل به عوامل و ۱۹۵ هزار ریال برای مصرف کنندگان، عرضه می شود.

حسینی اظهار داشت: محل توزیع این اقلام، فروشگاه های زنجیره ای، تعاونی های مصرف کننده و سایر مرغ فروشی های منتخب امورصنفی هستند.

وی تصریح کرد: با توجه به تمهیدات پیش بینی شده و شرایط مطلوب تولید مرغ و ذخیره بیش از یکهزار تن مرغ منجمد در سردخانه های استان، در تلاش خواهیم بود با کمترین نوسان قیمتی، پروتئین با کیفیت و مناسب را به هم استانی های ارجمند به هر مقدار که مورد نیاز باشد در ماه پر فیض و برکت رمضان عرضه کنیم.


کد مطلب: 10735

آدرس مطلب: http://infopoultry.net/vdcftedy.w6dxmagiiw.html

موسسه اطلاعات مرغداری
  http://infopoultry.net